Wpis z mikrobloga

Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu podpasuje? xD Zapraszając gości chyba należy liczyć się z tym, że będzie trzeba im zapewnić to, co lubią do zabawy, bo inaczej może być kwas. Ja nie jestem miłośnikiem disco polo, ale na ten dzień nie wyobrażam sobie puszczania ciężkiego rocka i robienia dobrej miny do starych ciotek na zasadzie "bo to mi się podoba, a impreza jest moja". To już lepiej nie robić tego wesela, jak się ma tylko swoje widzimisię i koniec własnego nosa na względzie. Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #wesele
https://kobieta.wp.pl/mlodzi-zorganizowali-bezalkoholowe-wesele-krewni-pytali-gdzie-wodeczka-6342351895685249a
JudzinStouner - Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu...

źródło: comment_u9o1ATtTf3iOxp5p8CDbTg4nX8rsvNwg.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Himre: Jeżeli zależy Ci na tym, żeby się dobrze bawili, a dla nich definicją dobrej zabawy jest #!$%@? się, to co zrobisz? Rodziny się nie wybiera :D Jak wiesz, że nie podoba Ci się taka zabawa, to po co to w ogóle robić?
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ja nie wyobrażam sobie robienie wesela na ,którym coś nie będzie mi pasowało. Ba wolał bym aby osoba, która ma marudzić została w domu. Wesele bez disco polo jak najbardziej jest możliwe, bez alkoholu jak najbardziej ale wszyscy goście powinni być powiadomieni.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Wesela nie robi sie dla siebie, nie rozumiem takiego myslenia "zrobmy wesele, a pierniczy mnie, ze nikt nie bedzie sie dobrze bawil, to nasz dzien, niech cierpia i sie na nas patrza"
  • Odpowiedz
Wesela nie robi sie dla siebie, nie rozumiem takiego myslenia "zrobmy wesele, a pierniczy mnie, ze nikt nie bedzie sie dobrze bawil, to nasz dzien, niech cierpia i sie na nas patrza"


@Jaqodka: Otóż to!

I niech nie zapomną o odpowiednio grubych kopertach xD
  • Odpowiedz
@nama: aby wspolnie z innymi cieszyc sie tym dniem? I skoro goscie sa tacy mili, ze jeszcze przynosza za to prezenty to przynajmniej bysmy postarali sie aby sie dobrze bawili a nie przesiedzili w nudzie i zmarnowali wieczor?
  • Odpowiedz
@Magadanka: a dla innych to troche chore, ze ludzie nie potrzebują do zabawy alkoholu ( ͡° ʖ̯ ͡°) skoro pijacy potrafia zaakceptowac niepijacych to czemu w druga strone to nie zadziala?
  • Odpowiedz