Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: Odpowiedziałem na twoje pytanie. Nie interesuje mnie jak się rozwiąże ten problem. Najważniejsze, że zagrażasz życiu innych ludzi i nie wolno tak jeździć. Co ma do tego rozwiązanie? Nie mój problem.
Pytam, czy uważasz, że wolno tak jeździć a ty odpowiadasz, że nie masz jak tego rozwiązać- co to ma do rzeczy?
Tok rozumowania 4 latka... Uciekasz od odpowiedzi bo wiesz, że nie masz racji.
@PanKracy582 średnio mnie obchdozi czy Ty widzisz w tym patologie, czy nie, oraz czy widzisz rozwiązanie problemu. Nie na to Ci odpisuje tylko na to, że uważasz, że przepis jest durny, kierowcy nie mają możliwości przestrzegania go, ALE ZE uziemiloby to miliony kierowców, to można. Więc ja odpowiedziałem, że nie, nie można i #!$%@? mnie obchodzi czy jakiś randomowy tirowiec będzie spóźniony jeden dzień z transportem i się na niego spedytor wydrze.
Kolejny xD

No tak, to lepiej kogoś na autostradzie zabić jak lód spadnie z naczepy XDD


@epll:

Słucham ja, słucha cała Europa: zaproponuj rozwiązanie tego problemu :)

Wymyśl, opatentuj czy coś to momentalnie zostaniesz MILIONEREM, bo to by było unikalne rozwiązanie problemów milionów ciężarówek.

Nudzi mnie za każdym razem ten sam temat, krytykować każdy potrafi ale nikt nie poda rozwiązania. Takich dyskusji na vikopchan.ru było już dziesiątki.


Świat srających do żwira
#!$%@? spóźniłem się xD

jak twój pojazd nie nadaje się do jazdy to nim nie jedziesz. Mam w dupie twoje bułki, wędliny itd. Zróbcie sobie skośne podgrzewane dachy czy coś jak wam się nie chce ruszać dupy. A nie stwarzacie zagrożenie dla innych użytkowników drogi.


@SzumlewiczLover:
@Dorken: @Dorken: Nawet nie jestem kierowcą zawodowym. Nie odniosłeś się do przestrzegania prawa, wiec robisz to roszczeniowo i wybiórczo - typowo życzeniowe podejście - podsumuje was i dlaczego jesteście zmorą narodu.

Naród to społeczeństwo, które musi pracować na rzecz dobra ogółu oraz indywidualnych jednostek to pozwala na dobry rozwój, większe zrozumienie, itd.

Wy wymagacie czegoś bo uważacie, że jest złe - prawda, ale wymagacie bezkompromisowo, na już, nie uznając żadnych
@OrzechowyDzem: ale mnie #!$%@? taki blad myslowy, ze jak cos trzeba wykonac, czegos trzeba przestrzegac, ale jest to niemozliwe do wykonania/ wykonanie stwarza jakis problem, to niewykonanie tego jest usprawiedlowione
przykłady:
/> nie mam biletu, no ale kiosk był zamkniety
/> zaparkowałem na przystanku, albo lepiej na ulicy na awaryjnych, bo nie było miejsca
/> jedze rowerem po autostradzie, bo nie ma szybkiego połączenia miedzy miejsem odjazdu a celem podrozy dla
@To_ja_moze_pozamiatam:

Przeczytaj powyższy post, ja nie bronię. Ja uważam, że każdy z nas daje temu przyzwolenie i nie umiemy zmobilizować się oraz zjednoczyć by powstały odpowiednie do tego warunki.

Tafla lodu jest mniejszym zagrożeniem niż przekroczenie prędkości (do tego przekraczają ludzie przez cały rok, a nie tylko zimą).
@Aiden7 nie odniosłem się, bo takie osobiste przycinki są bez sensowne, ale okej, JA nie przekraczam prędkości, najczęściej jeżdżę autostrada-zjazd-zabudowany do domu, albo cały czas zabudowany i to jeszcze w korkach.
Bardziej odnoszę się do przygotowania pojazdu do jazdy, bo w ttm tkwi problem w przypadku lodu. Skoro pojazd nie może się poruszać, to dlaczego ze względu na wykonywana pracę jednak ktoś może nim jechać?
A wracajac do tej prędkości, jak ktoś
@Aiden7: Zależy jakie przekroczenie (i ok- zależy jaka tafla). Ale czego oczekujesz? Ja jako członek społeczeństwa uznaję "umowę społęczną" polegającą na tym, że z drogi pozwalamy korzystać ludziom z prawem jazdy i, że policja przestrzega przepisów. Bardzo dobrze, że państwo gania tych kierowców bo robi to we wspólnym interesie. Jedyna opcja to rozwiązanie tego problemu na linii kierowcy-przewoźnicy. Ale jak kierowcy mają takie podejście jak ty z kolegą to nie dziwię
idź trollu pojeździć w symulatorze tylko ustaw sobie porę roku na lato ( )


@OrzechowyDzem:
Żebym jeszcze grał w gry to może by to miało sens.... ( )
A na chwilę obecną jesteś dzbankiem :)

@Niebadzlosiem:
Pomysł wspaniały, ale najpierw musisz dojechać do takiego miejsca... ERROR ERROR!!!1111

Ty i Tobie podobnie krzyczą - zakaz dla kierowców

Kierowca krzyczy - nie
@PanKracy582: Damn :< No to zostaje zbudowanie taniego - bo dla janusza koszta to priorytet nr 1 :D Demontowalnego na lato "trzepaka" do odśnieżania tirów.
Metalowy stelaż modułowy + uchwyty na węże ciśnieniowe+ jakiś karcher z ciepłą wodą + wężę + śrubki myślę że w 20k by sięzamknęło ale to chyba za drogo nadal xD