Wpis z mikrobloga

kompletnie się na tym nie znam, ale mam rozkmine. Jeśli by zrobić taki 3 metrowy (głębokość) wykop w ziemi do którego można by było wjechać ciężarówka, to czy nadal potrzebny byłby kurs wysokościowy? Wiem że to bez sensu ale pytam z ciekawości


@Vikary999:
Hmmmmm niegłupie!
Tylko trzeba by to zrobić na wyjeździe z każdego parkingu gdzie może zatrzymać się auto ciężarowe/dostawcze.
Musiałoby by być odpowiednio długie i szerokie, żeby zestaw się
PanKracy582 - > kompletnie się na tym nie znam, ale mam rozkmine. Jeśli by zrobić tak...

źródło: comment_FNywgXtx0OwAlBwKFAntaapm7EvWVVrU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś jest zawodowym kierowcą to badanie wysokościowe przejdzie bez problemu. Nie wiem czemu tkoś tu o jakimś kursie pierniczył, żadnego kursu do pracy pow. 3 m nie trzeba mieć tylko badania

Kraj bylejakości i jakośtobędzieizmu

Nie da się odśnieżyć/nie mogę więc #!$%@?, jadę

Krowa mi zdycha, jak jej nie opchnę to będę stratny, #!$%@? zróbmy kebaba

W tym kraju nigdy nie będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@tajek: #!$%@?, ale nikt nie mówi, ze maja jechać. Tylko powinny być na miejscach gdzie się kręci pauzę specjalne platformy, ze podjeżdżasz sobie zestawem i zrzucasz lód bezpośrednio z platformy.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Zagranica nic nie kombinuja i nie maja problemu. Kierowca jest od jezdzenia, a nie od wymiany kola, zarowki czy zrzucania sniegu. To pracodawca ma przygotowac auto do jazdy by spelnialo wszelkie normy bezpieczenstwa oraz przepisy ruchu drogowego zanim da je kierowcy do jazdy. Jesli auto przestanie spelniac normy czy przepisy (snieg, opona, zarowka) to sie robi pauze i dzwoni do pracodawcy by wyslal ludzi do ogarniecia tematu. I tyle.
@
  • Odpowiedz
Dalej, cały świat czeka na twój rewolucyjny pomysł jak rozwiązać ten problem, to nie jest takie trudne ponoć xD


@PanKracy582: A Jakby zrobić do tego specjalną szczotkę? Taką w kształci litery L, że, bez stawania na drabinie, możesz tym sięgnąć do dachu i zepchnąć śnieg? Mogłoby być nawet składane, żeby łatwiej przewozić i mniej miejsca zajmowało.
  • Odpowiedz
nie odpiszesz sensownie. Przeczytałem dostatecznie dużo twoich głupich komentarzy, żeby wiedzieć jak mam cie nazywac


@Shatter:
To po zaczepiasz, kumpli szukasz czy co? Trzy razy mnie zawołałeś, żeby mi powiedzieć, że nie warto ze mną gadać xD
  • Odpowiedz