Wpis z mikrobloga

Witajcie,
Dokładnie za dwa tygodnie planuję być w #poznan i przy okazji chciałem oddać dar życia w #krwiodawstwo #rckik.
Tu pytanie, gdzie ( o ile są różne punkty ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) oraz o której godzinie najlepiej się pojawić, żeby poszło sprawnie i można było się wygodnie spuścić?
Swoją drogą, czy takie oddanie będzie się liczyło tak samo do legitki oraz do PITu, co wszystkie inne dotychczasowe z pomorza (ZHDKIII)?
Dzięki !
  • 3
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: Najwygodniej na ul. Marcelińskiej 44, w siedzibie RCKiK. Jeśli nie wybierasz się tam w poniedziałek albo piątek to powinno pójść gładko niezależnie od godziny. Tu godziny otwarcia. Poza tym w poszczególne dni w niektórych miejscówkach stoi mobilny punkt krwiodawstwa, zgodnie z harmonogramem.
  • Odpowiedz
@qwee: Dzięki, akurat się wyśpię po podróży i uderzę tam koło 12, akurat blisko miejsca stacjonowania.
@NobelFiction: no właśnie w piątek, tak jak napisałem, za dokładnie 2 tygodnie ;) no liczmy, że nie będzie armagedonu, u siebie jak oddawałem to szło zawsze sprawnie, o ile nie była to 8:00.
Co do zwolnień, to i tak jest na cały dzień, więc nie wiem po co ludzie pędza z rana ¯\(ツ)
  • Odpowiedz