Wpis z mikrobloga

Za stroną Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc
„Smutna wiadomość. Sławna pączkarnia Norbiego dzisiaj zakończyła swoją działalność. Obroty spadły. Nie opłacało się. Sam Norbi nadal mieszka w Kielcach, tylko w innym budynku niż do tej pory.”

Zupełnie mnie to nie dziwi. W pączkach więcej tłuszczu niż nadzienia, kupiłem je tam raz i tyle. Początkowo wysokie ceny mogły sprawić, że Norbi już liczył kasiorkę - 3,5 czy 4 złote za pączka... Na głowy poupadali.
Na szczęście naprzeciwko otworzyła się konkurencja (tam jadłem pączki dwukrotnie : D). Ich ceny sprawiły, że i Norbi musiał zejść z tonu.

W Kielcach to chyba na dłużej nie zagości żaden lokal (już pomijam fakt, jakiej jakości jest lokal serwujący pączki).

#kielce
CKNorek - Za stroną Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc
„Smutna wiadomość...

źródło: comment_lfom47dRngs1Ke2HIqazIWgX4PoGAwYx.jpg

Pobierz
  • 6
@CKNorek: cukiernia o podobnym profilu otworzyła się ostatnio z drugiej strony Sienkiewicza (przy placu 4 pór roku). Jakiś tam popyt jest, ale ktoś ustalając ceny chyba zapomniał że to nie Kraków czy Wrocław
@CKNorek: Tylko przenoszą się do innego lokalu, pączkarnia w jako-takiej formie zostaje. Niestety te pączki to porażka niesamowita. Przy każdym gryzie z pączka wypływa łyżeczka tłuszczu, nadzienie jakieś takie chemiczne...