Wpis z mikrobloga

25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego, żona idealna
25letni prawiczek - ja #!$%@? umrzyj

kobieta pracująca za najniższą krajową/ obierająca cebule - wstyd to kraść, pracowita dziewczyna, chciałbym taką żonę, najważniejsze że pracuje
mężczyzna pracujący za najniższą/ fizycznie - ja #!$%@? chłopie weź się za siebie, z czego ty chcesz utrzymać rodzinę, co z ciebie za facet

kobieta nie umie gotować - nie miała kiedy się nauczyc, dzisiaj to jest równouprawnienie, spokojnie nauczy się
facet nie umie naprawić samochodu - ja #!$%@? co za przegryw, skąd ty się urwałeś, co za faceci w dzisiejszych czasach

kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy
facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam

kobieta 30 lat mieszkająca z rodzicami - a po co ma płacić za mieszkanie i mieszkać sama/ z obcymi
facet 30 lat mieszkający z rodzicami - ja #!$%@? maminsynek przegryw, pora w końcu dorosnąć

dziewczyna 150 cm - niskie dziewczyny są urocze
facet 170 cm - ja #!$%@? umrzyj

dziewczyna brak znajomych i pasji - szara myszka do kochania
facet brak znajomych i pasji - uuuu PRZEGRYW alert

samotna dziewczyna - dzisiaj to tak ciężko o normalnego chłopaka, wszyscy tylko o jednym, taka ładna dziewczyna na pewno kogoś znajdziesz,
samotny facet - #!$%@? jesteś gejem? co z ciebie za facet, nie umiesz dziewczyny poderwać?

kobieta lvl 30 nie ma prawka - nie każdy musi być kierowcą, jak będzie jej potrzebne to sobie zrobi, dziewczyna nie musi mieć auta
facet lvl 20 nie ma prawka - ty tak na serio? jak ty funkcjonujesz? co z ciebie za facet?

dziewczyna pyskuje facetowi - ma gorszy dzień, pewnie okres, trzeba jej kupić czekoladki i kwiaty żeby nie była zła
facet pyskuje dziewczynie - przemoc domowa, trzeba iść z tym do tv i odebrać mu dzieci

kobieta wiąże się z imigrantem - w tym kraju nie ma już fajnych facetów i musiała szukać za granicą
facet wiąże się z imigrantką - nieudacznik, nie umiał sobie znaleźć kobiety w swoim kraju

przemoc wobec kobiety - afera na cały kraj, oprawcę chcą zabić, idzie do więzienia, wszyscy jej współczują
przemoc wobec mężczyzny - hehehe
#takaprawda #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
Pobierz o.....m - 25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego,...
źródło: comment_99JPKJgAblcwWqQqIlH0lH978AcG37a1.jpg
  • 83
kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy

facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam


@olabogaxm: Ja zauważyłam coś odwrotnego, tak jak to już ktoś kiedyś pisał:
Zauważyliście, że jak facet jest gruby to najczęściej dusza towarzystwa, wszyscy go
@olabogaxm:
kobieta nie umie gotować - nie miała kiedy się nauczyc, dzisiaj to jest równouprawnienie, spokojnie nauczy się
kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy
kobieta lvl 30 nie ma prawka - nie każdy musi być kierowcą, jak będzie jej potrzebne to sobie zrobi, dziewczyna nie musi mieć auta
dziewczyna pyskuje
@olabogaxm co do otyłości i zagranicznych partnerów to się nie zgodzę, ale genetalnie to wydaje mi sięże tak jest. Co więceh zaskoczę tutaj pewnie niejednego stuleja, ale uważam, że taki układ sił jea jak najbardziej zgosny z naturą - mężczyzna w ciągu roku może zapłodnić z 1000 kobiet, a kobieta może urodzić dziecjo nax jednemu facetowi, stąd należałoby się pewnie spodziewać, że przeciętnie kobieta będzie stosunkowo mniej wnosiła do związku, zwłaszcza, jak
@Vae_victis: Moment... W jak bardzo zaburzonym procesie myślowym kobieta mająca licznych partnerów seksualnych poznawanych "normalną" drogą (randki, związki) połączyła Ci z gościem korzystającym z płatnych usług prostytutek? :D

Jeżeli chciałeś dać przykład analogicznych sytuacji (a chyba o to chodziło też w poście), to trochę Ci się to nie zgrało ;p
@olabogaxm:
Dodałabym do tej listy jeszcze jedną, bardzo znaczącą analogię (za którą pewnie zostanę obrzucona kamieniami jak te dinozaury):

Kobieta - nawet jeśli cała sobą zaprzecza stereotypom, stara się być po prostu dobrym człowiekiem - na mirko za samą płeć z góry należą się jej hejt, pogarda, kpina i lekceważenie.

Facet - nawet jeśli przegryw, sfrustrowany piwniczak, wulgarny troglodyta, który zawsze winę widzi tylko w innych - na mirko to on