Wpis z mikrobloga

Dodatek robi robotę, mam nadzieję, że masz ok grafe i monitor, bo widoki z toussaint wyrywają z butów. Tak przynajmniej to zapamiętałem. Historia niestety gorsza, "serce z kamienia" to opus magnum Wieśka. Niemniej jednak, miłej zabawy
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Właśnie zaczynam zabawę z 3jka i jestem w 2 krainie. Pojawiła się informacja ze oba dodatki się aktywowaly. Będę miał wyraźna informacje, że je zaczynam, mam je zaczynać na końcu? Dzieki
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko co daje w nagrodę gdy Geralt poprosi o bycie szybkim jak wiatr?


@Heemeyer: weź na YT zobacz, są filmy gdzie ta cutscenka jest całą puszczana w zależności czego chciałeś

Imo historia ciekawsza w Sercu z kamienia, ale te widoki i klimacik Toussaint sprawiają, że na zimę w tym smutnym jak Polska klimacie ten dodatek Krew i Wino to złoto, imo najlepiej właśnie zimą go przechodzić ( ͡°
  • Odpowiedz
@Heemeyer: Krew i Wino też jest świetnym dodatkiem. Trochę inny klimat. Historia jest bardziej rozciągnięta, co jest moim zdaniem dużym plusem. Dodatkowo również mamy do czynienia z wieloma nietuzinkowymi postaciami, ciekawymy side questami i rewelacyjną krainą Toussaint z niepowtarzalnym klimatem.

Nie kieruj się sugestiami innych, że Serce z Kamienia jest lepsze, bo Krew i Wino również jest rewelacyjne, tylko trochę inne. Sam oceń z czystą głową.

Dla mnie Serce z Kamienia
  • Odpowiedz