Wpis z mikrobloga

25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego, żona idealna
25letni prawiczek - ja #!$%@? umrzyj

kobieta pracująca za najniższą krajową/ obierająca cebule - wstyd to kraść, pracowita dziewczyna, chciałbym taką żonę, najważniejsze że pracuje
mężczyzna pracujący za najniższą/ fizycznie - ja #!$%@? chłopie weź się za siebie, z czego ty chcesz utrzymać rodzinę, co z ciebie za facet

kobieta nie umie gotować - nie miała kiedy się nauczyc, dzisiaj to jest równouprawnienie, spokojnie nauczy się
facet nie umie naprawić samochodu - ja #!$%@? co za przegryw, skąd ty się urwałeś, co za faceci w dzisiejszych czasach

kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy
facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam

kobieta 30 lat mieszkająca z rodzicami - a po co ma płacić za mieszkanie i mieszkać sama/ z obcymi
facet 30 lat mieszkający z rodzicami - ja #!$%@? maminsynek przegryw, pora w końcu dorosnąć

dziewczyna 150 cm - niskie dziewczyny są urocze
facet 170 cm - ja #!$%@? umrzyj

dziewczyna brak znajomych i pasji - szara myszka do kochania
facet brak znajomych i pasji - uuuu PRZEGRYW alert

samotna dziewczyna - dzisiaj to tak ciężko o normalnego chłopaka, wszyscy tylko o jednym, taka ładna dziewczyna na pewno kogoś znajdziesz,
samotny facet - #!$%@? jesteś gejem? co z ciebie za facet, nie umiesz dziewczyny poderwać?

kobieta lvl 30 nie ma prawka - nie każdy musi być kierowcą, jak będzie jej potrzebne to sobie zrobi, dziewczyna nie musi mieć auta
facet lvl 20 nie ma prawka - ty tak na serio? jak ty funkcjonujesz? co z ciebie za facet?

dziewczyna pyskuje facetowi - ma gorszy dzień, pewnie okres, trzeba jej kupić czekoladki i kwiaty żeby nie była zła
facet pyskuje dziewczynie - przemoc domowa, trzeba iść z tym do tv i odebrać mu dzieci

kobieta wiąże się z imigrantem - w tym kraju nie ma już fajnych facetów i musiała szukać za granicą
facet wiąże się z imigrantką - nieudacznik, nie umiał sobie znaleźć kobiety w swoim kraju

przemoc wobec kobiety - afera na cały kraj, oprawcę chcą zabić, idzie do więzienia, wszyscy jej współczują
przemoc wobec mężczyzny - hehehe
#takaprawda #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
Pobierz
źródło: comment_99JPKJgAblcwWqQqIlH0lH978AcG37a1.jpg
  • 83
Czyli jednak całe społeczeństwo i jednak nie czarno-biały podział na złe kobiety i dobrych mężczyzn.


@Spacijesc: już tylko krok do zrozumienia, że nie społeczeństwo (jako żyjący ludzie), tylko kulturowy patriarchat

Patriarchat jest władzą, która rozdziela role. Cała przewaga mężczyzny polega na tym, że jego rola jest uprzywilejowana. Bez wątpienia kobiety mają w świecie mizoginii fatalnie, ale to wcale nie oznacza, że mężczyźni mają się dobrze. Bynajmniej – choć dziewczynki socjalizuje się
Pobierz
źródło: comment_83cHFDM1SS9SI89kPyragzfJDRqYN9Wz.jpg
@Spacijesc:

niebiescy chodzący na divy (jak to się teraz elegancko i szacownie nazywa) są tutaj bezlitośnie linczowani

Powiedz, że nie. Odpal jakikolwiek wpis spod tagu #roksa #divy #divyzwykopem i tego typu, gdzie ktoś pisze, że chodzi/ma zamiar pójść/o coś się z tego zakresu pyta, to znajdziesz przynajmniej kilka komentarzy w niewybredny sposób szkalujący użytkowników tych usług. Pod każdym tego typu wpisem praktycznie.

za to różowe, o których ktoś napisze lub które
Tak, pisałeś o społeczeństwie. Ale społeczeństwie przyjaznym jedynie kobietom, mężczyznom zaś wrogim. A społeczeństwo nie jest tworem bezpłciowym... Skoro więc tylko kobiety są złe, to znaczy, że one odpowiadają za całą tą niesprawiedliwość - w końcu mężczyźni są niewinnymi ofiarami owych niesprawiedliwości, tak?


A jeśli chodziło Ci o CAŁE społeczeństwo, o obie płcie, czy to nie znaczy, że jednak mężczyźni nie są ani niewinnymi, ani ofiarami i sami biorą aktywny udział w