Wpis z mikrobloga

@kiedysbylemnormalny: Musisz zapomnieć o tej szmacie mirku. Pójdziesz na medycyne, zamieszkasz w akademiku i bedziesz pruł jakieś młodziutkie studentki, status studenta medycyny ci w tym pomoże. Tylko musisz mieć pewnosć siebie bo bez tego ani rusz. Mam kumpla, a raczej mialem, co jest niższy od ciebie a rucha często. Niektóre to zajebiste z wygladu i o czywiscie wszystkie wyższe od niego bo kurła trudno być niższym niż on ;D. Raz zarywał
@kiedysbylemnormalny: jako różowy pasek potwierdzam: nie czuję się zobowiązana do zakochiwania się w mężczyznach, którzy być może darzą mnie takim uczuciem. Moje wybory to moja indwidualna sprawa i nie muszę się nikomu z nich tłumaczyć. Nie jestem odpowiedzialna za uczucia, których nie mogę, z różnych przyczyn, odwzajemnić.
@kiedysbylemnormalny: co to jest #!$%@? 30k :D?? No wiem że nie da sie zdobyć pewności siebie od tak, ale chciałem ci tylko udowodnić że można być niskim i ruchać. Nie wiem jak mógłbyś zdobyć pewność siebie, musisz kogoś mądrzejszego zapytać. Może siłka, psycholog no i nofap koniecznie.
@kiedysbylemnormalny: Co Ty tak z tą cipą. Jesteś kobietą w ciele mężczyzny? Sero czujesz, że się urodziłeś w złym ciele? Bo to jedyna opcja do zmiany płci, nikt ci fiutka nie obetnie na widzimisię. No chyba, że w jakimś Meksyku czy Wietnamie, ale tego akurat możesz nie przeżyć.
Pytanie nr dwa: no masz już tą swoją wymarzoną cipkę i co dalej? Bo myślę, że dopiero się zacznie festiwal #!$%@?.
@kiedysbylemnormalny: Kurde serio pytałam. Zdarzają się takie pomyłki. A ty dalej z tym wzrostem () Ale jeśli chcesz. To 30 k na dorobienie dziurki, cycek i wyjściowego ryja może nie wystarczyć. A brzydki różowy to gorzej niż brzydki niebieski.
Ale ok. Załóżmy, że to zrobiłeś. Kogo będziesz podrywał. Chadów 180 ? Czy uszczęśliwisz jakiegoś karła ?