Wpis z mikrobloga

@Rumuncajz: czy ja wiem. przez 2 lata nigdy nie narzekałem na globala, teraz się palneli, ale na forum xiaomi pisza ze znają problem i pracują nad poprawką w sprawie google maps
@qzder:
@qzder

Od chyba listopada zeszłego roku walczyłem z tym błędem. Miałem Rom beta. Poddałem się po miesiącu i przeszedłem na Global. Wszystko było dobrze, ale dwa tygodnie temu po aktualizacji problem znowu się pojawił. Srajomi takie najlepsze....

Odradzam tą markę. Podstawowa aplikacja nie działa. Reporty mają od kilku miesięcy i nic! Widać, że mają w dupie ludzi z mi5 i czekają aż wszyscy krzyczący kupią nowy telefon.
@qzder: taki dostałem przy zakupie telefonu i wszystko działało przez lekko ponad dwa lata.
Po tym czasie pojawił się bug z google maps, którego nie naprawili, więc zmieniłem na wersje global. Teraz na wersji global po ostatnich aktualizacjach ten błąd również występuje, po jaką cholerę robią aktualizacje "stabilną" skoro mają tyle raportów o błędach z wersji beta?
Google maps to nie jest jakaś dziadoska aplikacja tybu fb czy instagram tylko podstawowe narzędzie w telefonie więc dziwi mnie że wypuszczają taki bubel.
@SmoQ89: Mi akurat mapy działają. W ogóle wczoraj czy tam przedwczoraj wyszedł stable (na bazie global) od xiaomi.eu. Oprócz ichniejszych dodatków to wciąż mi mapy działajo. Póki co udało mi się ponad 4,15min SoT wyciągnąć. Jak na wiekowy telefon i baterię to nie ma tragedii.