Wpis z mikrobloga

#programowanie #komputery #html #google #hangouts
Mireczki, potrzebna mi pomocna dłoń, taka która pisze w htmlu trochę. Potrzebuje jakiś trick, skrypt, program, cokolwiek, do pobrania na dysk archiwum albumu google z komunikatora hangouts. Chciałbym pobrać od razu wszystkie na raz, bo od kilku miesięcy nic się nie zmienia i mogę tylko po jednym zdjęciu... Nie wiem czy to błąd, czy google zablokowało, ale nie mam zamiaru pobierać w taki sposób ponad cztery tysiące zdjęć. Na PW wszystko wytłumaczę jak działa ta dziurawa strona i do czego sam doszedłem, bo trochę już przebadałem temat i pracownicy google się nie postarali :P Np. nadal nie można wrzucić na czat plików typu txt, doc, ale najgorsze że nie można też żadnego pliku video, ani mp3 itp. A aplikacja powstała w 2013 roku.. Wideo można tylko z telefonu, które i tak się za długo kompiluje, u mnie na iphone 8, z mov na mp4 plik 69mb wysyłał się ponad minute. Próbowałem różne rozszerzenia do chrome i każde pobierało tylko miniaturki. Chyba że źle szukam, bo dziwne żeby nie było takiej aplikacji. Ja już dostaje od tego ku#wicy i sam jednak nie dam rady. Także jakby ktoś był chętny spróbować swoich sił to zapraszam na PW.
alizee dla cenzury
perfidnyplan - #programowanie #komputery #html #google #hangouts
Mireczki, potrzebna...

źródło: comment_KK2Igh67kgPA6ul4T2A5jqkNpZuUEmLM.jpg

Pobierz
  • 5
@perfidnyplan: No właśnie też się ostatnio zastanawiałem jak pobrać zdjęcia i filmiki z hangouts. Jest to mój główny komunikator więc mam tam mnóstwo fotek. Kiedyś one się otwierały w osobnym albumie..