Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Czołem! Jako że od dłuższego czasu nie mogę znaleźć odpowiedniego motywu #tylkonocny, to mam zamiar zrobić po swojemu od zera. Taki dopieszczony, bez jajec typu ciemny motyw, białe powiadomienia, itp. Tylko mam dylemat, czy opierać się na kolorze czarnym, czy odcieniach szarości. Reszta pewnie wyjdzie w praniu. No i pytanie jeszcze jedno, czy ktoś byłby później chętny do pomocy przy testach.
#xiaomi #miui #bestmiuitheme
  • 15
@Grumens: witam na pokładzie. :)
@Invisible22: póki co od dwóch dni próbuję dojść dlaczego nie podmienia mi kolorów w zmiennych. Grafiki po aktualizacji motywu ładnie zmienia, ale nie łyka mi hexów. To tak tylko gwoli wyjaśnienia na czym aktualnie stoję i z czym walczę.
@Invisible22: Powoli do przodu. Nie będę ściemniać, idzie jak po grudzie. Bo zmienne są tak poopisywane, że nie wiadomo do czego się odnoszą i działam trochę po omacku. Wklejam hexa koloru, zapisuję i sprawdzam na telefonie gdzie jest zmiana. Ale dzisiaj chyba zamiast takiej zabawy, wezmę i poszukam po guglach informacji z opisami zmiennych. Żeby było po prostu szybciej.
@Invisible22: no jasne. Wielkiej reweli się nie spodziewaj jeszcze, ale podrzucić mogę. Co do kolorów, to jeszcze jest miszmasz, bo mam ochotę pobawić się w grafikę, ale to najpierw te cholerne zmienne. :D
@Invisible22: No jasna sprawa że nie będzie. Absolutnie! Font to pewnie będzie defaultowy, bo nie mam zamiaru osadzać. Ja akurat na tym telefonie (mi4) mam Moby Aallltred. Ikony też będą do wymiany, one też są aktualnie z defa.