Wpis z mikrobloga

@kobiaszu Fakty TVN to samo, tylko przeciw PiS. Karuzela #!$%@? się kręci i obryzguje ten chlew gównem. A co do przetargu, #!$%@?ąc od TVP i PiS, to akurat przetarg ustawiony mógł być. Pracuje w handlu i często tak właśnie przetargi wyglądają. Może jestem głupi i naiwny, ale mam nadzieję, że Biedroń coś w tym chlewie jednak zmieni.
@GrammarNazi: przecież Biedroń też leci na nienawiści do katoli i PiSu. Będzie jak z Nowoczesną, pozabiera Korwinom i Kukizom, a potem koalicja z PO i zero samodzielności. Tu nic się nie zmieni niestety.
@kobiaszu: Nie znam tej sprawy, nie śledziłem jej. Miałem na myśli ogólny obraz przedstawiany przez TVN. Jakby podali w Faktach TVN, że Kaczyński lata na smoku i zieje ogniem to też bym się nie zdziwił. Chociaż TVP ostatnio chyba jednak przebiła TVN. Niemniej to ta sama liga.
@Ogau: Jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie. Ale tak czy inaczej niesie sporo wartości które podzielam, a teraz są nie ruszane, jak rozdział
@kobiaszu to nie wygrał jakis prototyp? W przetargach niestety nie ma możliwości zeby kierować się czym innym niż ceną, co potem powoduje że firma nie jest w stanie wykonać zadania, ale nie było możliwości zeby ominąć zgodnie z prawem ich ofertę. Plus pewnie mozna jakos skalkulowac że lepiej by wyszło finansowo jakby wygrała oferta firmy placacej I zatrudniajacej w.polsce, ale znowu to pewnie bylo bezprawne kryterium
legalnie i uczciwie wygrał przetarg


@kobiaszu: zestawianie słów "legalnie", "uczciwie" i "przetarg" to robienie #!$%@? z rozumu. Mało to już było przetargów, chociażby pod samochody robionych tak by wygrał konkretny model?

Tak jak gardzę pisem tak uważam że kupowanie koreańskich tramwajów gdy mamy kilka firm robiących je w Polsce to zła decyzja. No ale lepiej żebyśmy byli magazynem Europy bez żadnego przemysłu.....

co było nieuczciwego/nielegalnego w wyborze oferty Hyundaia? Wszystkie dokumenty
nowe wyrzutnie rakiet będą woził ciągniki zagraniczne... stary to jest przepychanka ząb za ząb.


@mbwykop: to jest akurat poważny problem logistyczny, bo mamy kolejny sprzęt do którego trzeba zapewnić logistykę części zamiennych i eksploatacyjnych + płyny (ale chyba płyny są zestandaryzowane w NATO)