Wpis z mikrobloga

  • 262
Wlasnie pierwszy raz od kilku lat ogladam wiadomosci. To jak perfidna jest propaganda, jest niesamowite. Wszystko co robi opozycja jest zle. Same komentarze na "nie". Nawet nie ma proby porownania glosow ludzi z ulicy. Wszyatko pod jedyny sluszny scenariusz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kobiaszu: o ile chciałbym się zgodzić, to niestety przy tak dużych przetargach nadal polityka/partie/układy ma trochę nadal dużo do powiedzenia...
Nie nawiązuje do TVP tylko do przetargu.
  • Odpowiedz
@kobiaszu Fakty TVN to samo, tylko przeciw PiS. Karuzela #!$%@? się kręci i obryzguje ten chlew gównem. A co do przetargu, #!$%@?ąc od TVP i PiS, to akurat przetarg ustawiony mógł być. Pracuje w handlu i często tak właśnie przetargi wyglądają. Może jestem głupi i naiwny, ale mam nadzieję, że Biedroń coś w tym chlewie jednak zmieni.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: W którym miejscu TVN robi to samo? TVN słusznie krytykuje kupno HIMARSów bez offsetu. Za to TVP bez żadnych dowodów #!$%@? coś o ustawionym przetargu i niewspieraniu polskiego przemysłu.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: przecież Biedroń też leci na nienawiści do katoli i PiSu. Będzie jak z Nowoczesną, pozabiera Korwinom i Kukizom, a potem koalicja z PO i zero samodzielności. Tu nic się nie zmieni niestety.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Nie znam tej sprawy, nie śledziłem jej. Miałem na myśli ogólny obraz przedstawiany przez TVN. Jakby podali w Faktach TVN, że Kaczyński lata na smoku i zieje ogniem to też bym się nie zdziwił. Chociaż TVP ostatnio chyba jednak przebiła TVN. Niemniej to ta sama liga.
@Ogau: Jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie. Ale tak czy inaczej niesie sporo wartości które podzielam, a teraz są nie ruszane, jak rozdział
  • Odpowiedz
@kobiaszu to nie wygrał jakis prototyp? W przetargach niestety nie ma możliwości zeby kierować się czym innym niż ceną, co potem powoduje że firma nie jest w stanie wykonać zadania, ale nie było możliwości zeby ominąć zgodnie z prawem ich ofertę. Plus pewnie mozna jakos skalkulowac że lepiej by wyszło finansowo jakby wygrała oferta firmy placacej I zatrudniajacej w.polsce, ale znowu to pewnie bylo bezprawne kryterium
  • Odpowiedz
legalnie i uczciwie wygrał przetarg


@kobiaszu: zestawianie słów "legalnie", "uczciwie" i "przetarg" to robienie #!$%@? z rozumu. Mało to już było przetargów, chociażby pod samochody robionych tak by wygrał konkretny model?

Tak jak gardzę pisem tak uważam że kupowanie koreańskich tramwajów gdy mamy kilka firm robiących je w Polsce to zła decyzja. No ale lepiej żebyśmy byli magazynem Europy bez żadnego przemysłu.....

co było nieuczciwego/nielegalnego w wyborze oferty Hyundaia? Wszystkie dokumenty
  • Odpowiedz
nowe wyrzutnie rakiet będą woził ciągniki zagraniczne... stary to jest przepychanka ząb za ząb.


@mbwykop: to jest akurat poważny problem logistyczny, bo mamy kolejny sprzęt do którego trzeba zapewnić logistykę części zamiennych i eksploatacyjnych + płyny (ale chyba płyny są zestandaryzowane w NATO)
  • Odpowiedz