Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: tak naprawde to cokolwiek z choc kilkoma programami. wez obejrzyj oferte z decathlonu a potem poszukaj uzywki. i lepoiej cos z ekranem niz sytopniem trudnosci ustawianym jakims pokretlem czy cos
ja swego czasu kupilem za 30 euro swietny z mnostwem programow i byl wystarczajacy, ale ostatceznie poszedl dalej w swiat i zamienilem go na trenazer ktory daje o niebo wiecej frajdy
@Duzy_Dziki_Zwierz: i wez tylko pod uwage ze przyda ci sie jakas chocby najtansza mata, inaczej podloga bedzie ci plywac w pocie
ja np potrafie biegac 20-40 km i nie bede mokry, na silowni tez sie nie poce a na rowerku czy trenarzeze 10-20 minut i recznik mokry a spodnie rowerowe to mozna wrecz wyzynac
jak zrobie trening z podjazdem 500-1000 m w gore ze srednim nachyleniem 10% to spokojnie 1.5 kilo
@Duzy_Dziki_Zwierz: kiedyś miałem magnetyczny z fotki. Buffalo Montreux. Do 150kg z tego co pamiętam. 600zł dałem. Przy 100kg go katowałem interwałami, jazdami po 1h 2x dziennie, wytrzymał kilka lat. Ile serialów obejrzałem na tym to nie zliczę. Mega cichy.
Kumpel się pozbywał mechanicznego spinning bike (jakoś 1500zł nowy kosztował) to go łyknąłem.
Wygląda jak ten tutaj. Tutaj dopiero idzie interwały robić. Koło zamachowe ~16kg. Hałasu robi, ale da się TV oglądać
Masterczulki - @DuzyDzikiZwierz: kiedyś miałem magnetyczny z fotki. Buffalo Montreux....

źródło: comment_UmJixFnyjgTeQOnL34MNL1Usbc3KvEZt.jpg

Pobierz
@Masterczulki: lecieć na bieżnie z rana to lipa, jak ma się na szóstą do pracy. Ale od marca zmieniam, to moze by się dało rano pójść. Jakoś nie lubię w terenie. A w domu to ogromne ułatwienie, szczególnie czasowo.

Zamówię jakiś pierwszy lepszy chyba i tyle. Jest za duży wybór
@Duzy_Dziki_Zwierz: ostatnio w miarę pogoda to wypadłem wieczorem na rower. W Zabrzu tragedia z powietrzem. Szybko wróciłem a broda #!$%@?ła spalenizną i tak. Z kamizelką +40kg też nie wychodzę tylko cisnę po schodach w domu :P
Ten pierwszy rowerek podobnie wybierałem. Jakiś solidny, tani. Niektóre wyglądają jakby od samego stania miały się rozpaść to nawet nie brałem pod uwagę.