Wpis z mikrobloga

Hej, jak zabrac się do #keto czytałem żeby nie jeść słodyczy, napojów słodkich, chleba itd generalnie wszystkiego co ma cukier a zamiast tego więcej warzyw, dużo wody, mięsa itd. Macie może jednak jakieś inne praktyczne porady dla początkującego? Plus czy zauważyliście jakąś poprawę swojej cery po stosowaniu keto, mam wrażenie że moje problemy ze skóra są spowodowane za dużą ilością spożywanego cukru i dlatego zainteresowało mnie keto, z góry dzięki za odpowiedź :) #dieta #pytanie
  • 5
@Matrem: U mnie cera się poprawiła drastycznie na plus. Dosłownie jest z 10 razy lepsza. Ale nie wiem na ile jest to zaleta keto a na ile utraty wagi oraz zdrowszego odżywiania.
@Mirkosoft: właśnie wydaje mi się że przez to że teraz za dużo cukru jem (butelka coli dziennie na easy XD) to moja cera wyglada dużo gorzej, z wagą nie mam problemów, ale cera jednak jest w gorszym stanie. Stosujesz bardzo restrykcyjne keto czy zwyczajnie nie jeszcze takich typowych pokarmów z cukrem? Bo np odpuszczenie chleba jest chyba dość ciężkie nawet ze względów praktycznych