Wpis z mikrobloga

Za ile, myślicie mógłbym sprzedać VW Polo III rocznik 2000, 1.4 Benzyna (60 koni), dwudrzwiowy, wyposażenie zerowe, przebieg 85 tys km? Kupiony w salonie w Polsce, pierwszy właściciel (mój tata). Z wad, to musiałem wymienić pas bezpieczeństwa kierowcy (puściły napinacze, a naprawa skończyła się mocno źle), a że nowy kosztuje 900 zł, to pas kupiłem na szrocie za 100. A tak to ok, niedawno wymieniony akumulator (Bosch), rozrząd, z przodu te duże sprężyny przy kołach (nie wiem jak się nazywają). Zero rdzy, lakier w bardzo dobrym stanie. OC kończy się w kwietniu, w baku nie będzie dużo benzyny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Myślałem wystawić za 5k i ew. zejść do 4k. Głupi i roszczeniowy jestem? Za mniej sprzedać?
#motoryzacja #auto #vw #volkswagen i może #kupautozmikro
  • 10
@DulGukat: Sam jeżdziłem na tym pasie ze szrota. Nawet kupiłbym nowy i wstawił, ale boję się, że później mi auta nikt nie kupi :/. A oferowanie, że wstawię, jak ktoś się zgłosi to nie wypali, bo ktoś chce kupić, zabrać auto i je mieć, a nie czekać, aż wstawię pas.
z przodu te duże sprężyny przy kołach (nie wiem jak się nazywają)


@Mopsiak: To proste, nazywają się


Myślałem wystawić za 5k i ew. zejść do 4k. Głupi i roszczeniowy jestem? Za mniej sprzedać?


@Mopsiak: Możesz żądać za niego i 6000 a nawet 100000 jak wystawisz przez giełdę klasyków ale wystaw za 5k i jak ktoś się będzie targował to trochę zejdź.