Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co kupujecie/gdzie zabieracie/jakie przyjemności sprawiacie #niebieskiepaski na rocznice/Walentynki i tym podobne okazje? Co #niebieskiepaski chciałyby dostać i jaki prezent/niespodziankę od Różowej najbardziej zapamiętaliście? Inb4 seksy.
#anonimowemirkowyznania #prezent #zwiazki #walentynki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama najlepiej powinnaś wiedzieć co sprawi mu radość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli jest fanem piłki nożnej to może w tym kierunku, jeśli często przesiaduje przed konsolą moze warto zerknąć jaka gra aktualnie jest na topie a jakiej jeszcze nie ma w swojej kolekcji. Słowo klucz ZAINTERESOWANIA, ZAINTERESOWANIA.. Ludzie jesteście ze sobą a tak naprawdę się nie znacie.. (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania różnie, zależało od sytuacji finansowej, zdrowotnej i ile miałam czasu. Jak np. się pochorowałam, to dostawał przynajmniej jakąś bombonierkę. Jeśli byłam w dołku finansowym, tostarałam się coś upiec/ ugotować. A tak to jakiś dobry alkohol, który lubił, płyty, książki, jakieś wyjście. Na okrągłe urodziny dostał srebrny naszyjnik nawiązujący do zainteresowań
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja żona mi książki daje, ale u nas to jest standardowy prezent na większość okazji i ja jej też książki daję. Droższych prezentów sobie nie robimy, bo oboje mamy wystarczająco dużo pieniędzy żeby sobie samemu wybrać co dokładnie chcemy mieć.
  • Odpowiedz
Onana: Lego, perfumy, śmieszne gatki. Głównie to słucham czego on potrzebuje w danym czasie i odradzam mu zakup tego, żeby samej to kupić. No i staram się dopasować do jego zainteresowań etc. Do tego zawsze ugotuję coś z tych dań, które wiem że on chciałby spróbować. (W sumie nie tylko na jakieś okazje, ale wtedy szczególnie.)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz