Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
  • Odpowiedz
Walentynki, jak co roku, w mej piwnicy spędzę mroku.
Nie ma żadnej tu dziewczyny - tylko ja i pajęczyny.
Chciałbym życie swoje zmienić, ale ono ze mnie drwi.
Więc pozostaje mi Wykop i konsola od Goodie!

@Goodie_pl:
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Pewnie właśnie nie powinienem spędzać walentynek z konsolą ale że rozstałem się ze swoim różowym paskiem w niedzielę to byłby to miły pomył na oderwanie myśli, no i podobno GTA V jest takieeee super
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:
Witam,
Jestem osobą niepełnosprawną finansowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moim najwiekszym marzeniem jest granie w UFC3 na PS4 ale silne zaburzenia stanu mojego konta uniemozliwiają mi spełnienie marzeń.
Wygranie tego #rozdajo bylo by olbrzymim krokiem w strone uleczenia mojej przypadłości.

Miejcie serce, wesprzyjcie transfinansowego mirka!
  • Odpowiedz
@Goodie_pl

Przekonywać Was nie muszę, lecz dla sprawy chyba się skuszę.
Walentynki dzień szczególny, strategie czas obrać, wielu tworzy plan ogólny.
Kwiaty, kolacja, wspaniałe niespodzianki, tego dnia szczęśliwe będą wybranki.
Lecz nie dla wszystkich ten moment jest doskonały, niektórych czekają tylko dnia codziennego banały.
Gdy nagle na konkurs wpaść mi się udaje, Goodie konsole ps4 rozdaje.
Myślę, spróbować ma chęć szczera, może się uda, los czasem i mnie wybiera.
Stąd prośba ma
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: bo nigdy za żadne pieniądze nie kupię konsoli, a tak to będzie komu spuszczać #!$%@? w Mortal Kombat
poza tym jak rodzinka wpadnie z kaszojadami to w końcu będę mógł im dać konsolę do pogrania, a sam odzyskam PC

ogólnie słabe to rozdajo, takie niezbyt rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz