Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam Ogień i Lód Martina i zastanawiam się nad przyszłym spinoffem który ma dotyczyć długiej nocy czyli akcji tam chyba 8 tysięcy lat przed wydarzeniami z Gry o tron.

Problem w tym że temu wątkowi w tej książce poświęcono łącznie z 2 kartki i to takie pisane przez mgle bo według maestrow połowa jest zmyślona a o drugiej połowie niewiele wiadomo.

W skrócie pojawili się inni na północy zaczęli podbijać coraz bardziej na południe aż przyszedł wybraniec azor ahai i ich pogonił. I w zasadzie żadnych szczegółów.
Nie mają żadnych podstaw, scenariusz będą musieli pisać w zasadzie od zera. Pytanie czy Martin im coś pomoże czy to będzie czysto marketingowe lanie wody po sukcesie gry o tron z myślą że co nie zrobią to się sprzeda.

Nie wiem ale jestem ciekawy.
Zdjęcie poglądowe z książki

#got
korporacion - Tak sobie czytam Ogień i Lód Martina i zastanawiam się nad przyszłym sp...

źródło: comment_1dO7qUCIB0wB6zOrxigy6IQhnh26kvDf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@lubie_ogorki_kiszone: z tego co wiem to nie. Ale tak teraz czytam to ma dotyczyć całej ery bohaterów czyli nie tylko długie nocyj. Nie zmienia to faktu że o tych czasach jest dosłownie kilka kartek z czego większość to legendy.

O aegonie zdobywcy jest dużo w książce krew i ogień. W zasadzie całe jego życie jak i jego potomków. Serial o rodzie Targaryenow mógłby być hitem na miarę got.
  • Odpowiedz
@korporacion: Generalnie scenarzystka pilota do spinoffa, mówiła że otrzymali przy nim bardzo mało pomocy od Martina i to oni wykonali w większości robotę. Także biorąc pod uwagę realia w jakich osadzili akcje, plus dotychczasowe samodzielne popisy scenarzystów, szykuje się widowiskowy i piękny, ale fabularnie płytki serial (GOT powyżej 4 sezonu BIS).
  • Odpowiedz