Wpis z mikrobloga

@Hatespinner no to kieruj mordo, bo mimo, że mieszkam niedaleko to nie znam ścieżki ehh
sokistów tam nie ma? Bo taki mandacik to chyba z pińset, a jak mówisz, ze ścieżka jest, to nic tylko się ustawić i kasować
@czubb: Mieszkasz niedaleko od kiedy? Bo ja nigdy nie mieszkałem na Harcerskiej, ale chyba każdy kto chodził do którejkolwiek ze szkół w okolicy, wie że przez tory jest droga na lewo od wiaduktu.

Oczywiście, że są sokiści i że płaci się mandat jak się wpadnie jak sierota, ale pytałeś czy jest szansa żeby przejść z buta a nie czy jest wygodny chodnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czubb: Idąc w stronę miasta przed wiaduktem masz ścieżkę w lewo - idziesz do końca, przed sobą widzisz mur, ścieżka idzie lekko w lewo obok muru i idziesz cały czas prosto aż do domu, który widzisz na końcu drogi. Po prawej stronie zobaczysz wydeptaną, stromą ścieżkę na tory - tam #!$%@? się możliwie szybko i wyskakujesz na ulicy Traugutta, po 100 metrach jesteś na dworcowej. Narysowałem Ci nawet mapkę.
Pobierz
źródło: comment_PsFpZpEho32fy8PJeezLWRy7ohbRioIf.jpg
@Hatespinner
ogólnie to nie moje rejony, jestem z Jędrzychowa, mieszkam tu około roku, więc za wiele tu nie spaceruje, a planowałem iść tamtędy z dziewczyną, więc sobie odpuściłem i wybrałem 10 minut stania w korku na wiadukcie xD

@MrKaban ale Cię szanuje mocno, taką pomoc się ceni, leci screenshot do galerii i tylko jak będę miał potrzebę tamtędy iść skorzystam z tej mapki, dziękuję