Wpis z mikrobloga

Rozważam zrobienie sobie siłowni w domu. Kiedyś ćwiczyłem w domu 1,5 roku, ale miałem tylko hantle i drążek a resztę własnym ciałem i wiem, że to nie jest optymalne.

Próbuję oszacować czy bardziej będzie mi się opłacało marnować czas i hajs na siłownię czy lepiej zrobić taki plan w domu. Jesteście w stanie doradzić skąd kupić sprzęt, co wybrać i oszacować koszt?

Niektóre ćwiczenia jestem skłonny zamienić na inne zbliżone, żeby nie kupować sprzętu pod jedno ćwiczenie. Nie chcę też ciągle przemieniać ciężaru, więc chyba używanie jednej sztangi np. do wyciskania i martwego ciągu odpada.

#silownia #mikrokoksy
jegertilbake - Rozważam zrobienie sobie siłowni w domu. Kiedyś ćwiczyłem w domu 1,5 r...

źródło: comment_e3ZrY18n0EcpcTppKVxBWXwRO7TYPyTI.jpg

Pobierz
  • 3
@jegertilbake ja sobie zrobiłem w domu. Ławka że stojakiem do tego był jakiś modliwnik coś do rozpietek ale to jakaś kpina xd
2 sztangi proste 1 łamana
Worek treningowy na drążku do podciagania
4szt handlu na zakładane obciążenia i jest ok.
Z tym że pamiętaj... nikt Cię nie będzie asekurowal A to pewien problem przy wyciskanisch ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie chcę też ciągle przemieniać ciężaru, więc chyba używanie jednej sztangi np. do wyciskania i martwego ciągu odpada.


@jegertilbake: dlaczego? jesteś z tych co idąc na siłkę #!$%@? żelastwa na sztangę, zrobi swoje i idzie wpidzu bez posprzątania?
Ja z planem ułożonym przez jednego mirka potrafie okupować jedno stanowisko przez 3/4 treningu - siady, klatka, podciąganie itp i nie widzę problemu ze zmianami ciężaru/podstawieniem ławki/odłożeniem gryfu na bok