Wpis z mikrobloga

@Bitbay: Tak jak się spodziewałem nie odnieśliście się do grzecznie zadanych i uzasadnionych pytań w tym wpisie:

https://www.wykop.pl/wpis/38996441/bitbay-na-spokojnie-mam-do-was-kilka-uzasadnionych/

Przytaczam w nim scenariusze które nie są niczym nadzwyczajnym a jedynie standardowymi operacjami dokonywanymi na co dzień przez wielu użytkowników BTC podczas jego użytkowania. Ot choćby przesyłanie BTC za pomocą LN lub przesyłanie ich z funkcją Stonewall, która jest np. w Samouraia wallet.

Wy nie macie kompletnie pojęcia jak funkcjonuje BTC, jakie ma możliwości i standardowe funkcje które stają się powoli standardem w sieci. Za to pewnie znacie doskonale sposób działania waszego scamu Futurenet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż, gdybyście wiedzieli, to nie zadaliście od użytkowników tak idiotycznych pytań...

Używanie Lightning Network całkowicie dyskwalifikuje możliwość spieniężenia BTC do fiata? Według was tak. Używanie np. Monero również? Według was tak!

Czy wy macie pojęcie czym są sygnatury Schnorra, jak funkcjonują i z czym wiąże się ich implementacja w BTC? No chyba raczej nie.

PO ICH WPROWADZENIU BĘDZIECIE MOGLI ZABLOKOWAĆ KAŻDY (!!!) TRANSFER BTC, KAŻDĄ WPŁATĘ, ZGODNIE Z WASZYM REGULAMINEM I NIKT WAM NIE UDOWODNI ŻE TE BTC POCHODZĄ Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA!!!

Ja wspieram BTC non-profit i dbam o jego dobre imię oraz renomę. BTC nie ma funduszy na marketing, posiada jedynie społeczność której jestem częścią i moim obowiązkiem jest dbanie o jego dobry wizerunek. To co wy robicie w oczach ludzi nieznających tematu kryptowalut niszczy ten wizerunek, odstrasza ich od używania ich. Ludzie wyciągają błędne wnioski. Wielokrotnie widziałem pod tym tematem opinie "Bitcoin miał być nie do zablokowania" itp. bo ludzie kojarzą funkcjonowanie BTC z zasadami jakiejś śmiesznej giełdy.

Cóż, jestem w obowiązku dbać o dobre imię BTC i chronić je przed wami. Jednocześnie czuje się w obowiązku chronić potencjalnych użytkowników przed takimi szkodliwymi i zakłamanymi instytucjami jak wasza, aby nie spażyli się nigdy na BTC używając ich za pośrednictwem waszej giełdy.

Zawołaliście Cyfrową Ekonomię z kamerą? Naściemnialiście w oświadczeniu? Chcieliście medialnie pokazać jacy jesteście w porządku? Niestety nie udało się.

Zadałem uzasadnione pytania na które nie otrzymałem odpowiedzi, więc ja zrobię wam prawdziwą reklamę tego jak się zachowujecie, co robicie i będę punktował wasze dzióry w rozumowaniu bez przerwy. Do czasu aż nie ustosunkuje cię się do moich UZASADNIONYCH pytań co kilka dni będę wrzucał o tym przypomnienie wraz z porządnie zredagowanym opisem tego co robicie! Będę wszystkich ostrzegał przed korzystaniem z waszej scamowy giełdy, która samoistnie i bezpodstawnie oskarża użytkowników o pranie pieniędzy!

Przypominam wam że to nie prokuratura ani żadne organy ścigania nie zablokowały środków tego użytkownika. To wy sami na podstawie śmiesznych i bezpodstawnych opinii to zrobiliście a na dodatek zgłosiliście do prokuratury możliwość popełnienia przestępstwa na podstawie waszych niesłusznych podejrzeń!

Jesteście nowotworem na krypto w Polsce, który rozrasta się zbyt bardzo. Nie mogę na to pozwolić. Ja wam dopiero zrobię reklamę i nie będą to bezpodstawne oskarżenia. Będę cały czas przypominał kim jesteście i co robicie. Nie miejcie nadzieji że to czcze gadanie i że ucichnę.

Jestem Bitcoin Maxymalistą, więc mam obowiązki Bitcoin maxymalisty. Moim obowiązkiem jest walka z rakiem takim jak wy. Nie przeczekacie tego aż ucichnie... Nie liczcie na to. Przegieliście, ja was pozamiatam...

Nie pozdrawiam, Monika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #cybertag
cyberpunkbtc - @Bitbay: Tak jak się spodziewałem nie odnieśliście się do grzecznie za...

źródło: comment_TG1DktE4rPOK0odf07GUscHBGLe4hFTQ.jpg

Pobierz
  • 4
@cyberpunkbtc: moim zdaniem Twoje argumenty są do dupy. Jestem jak najbardziej tym by giełdy takie jak BITBAY kontrolowały możliwe i prawdopodobne pranie brudnych pieniędzy. Skoro użytkownik nie potrafi udowodnić legalności posiadania BTC to jak najbardziej środki zostaly poprawnie wstrzymane. I moim zdaniem to sąd powinien rozstrzygnąć kto ma rację. Sąd stwierdzi że ten użytkownik miał rację to środki na pewno zostaną mu wypłacone. Lepiej jest dmuchać na zimne niż bitbay ma