Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzeci miesiąc jestem bez pracy. Myślałam, że przez ten czas się ogarnę, zadbam o siebie, będę ćwiczyć, pouczę się języka, zrobię generalne porządki. Taak, urwa. Więcej o siebie dbałam i ogarniałam jak wracałam do domu po dniu pracy, zakupach i lataniu po mieście. Czuję się źle z tym marnowaniem czasu, ale nie umiem się zmusić do działania. Chwilami mam przebłyski, typu zrobię kawę, nabiorę energii i biorę się do roboty, ale za chwilę po prostu mi się odechciewa i kończę gapiąc się w serial. Nie mam motywacji. Polecicie może jakieś tabletki/suplementy żeby mi się chciało? Może żeń-szeń działa, próbowaliście?
#pytaniedoeksperta #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: potrzebujesz więcej planowania
Najpierw weź sobie kartkę albo otwórz Worda i zapisz wszystko co chcesz zrobić. Potem zainstaluj sobie jakiś program który jest dostępny na PC i smartfony i na każdy dzień wyznacz parę rzeczy do zrobienia, tylko w sposób SMART (simple, measurable, achievable, relevant, time-bound). Potem zaznaczaj "fajkami" żeby widzieć postępy.