Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła: na tym portalu jest mnóstwo facetów, którzy wręcz nienawidzą kobiet. Obwiniają je za całe zło tego świata i przyczynę ich niezadowolenia z siebie i życia. Wielu seryjnych morderców pałało właśnie taką awersją do płci przeciwnej, dlatego zabijali. Np. Ted Bundy wybierał ofiary podobne do kobiety, która go kiedyś porzuciła. Ciekawe jak bardzo niebezpieczne jest zjawisko, które obserwuje na tym portalu czyli wzajemne nakręcanie się mężczyzn i utwierdzanie w przekonaniu, że to nie z nimi jest coś nie tak, tylko z wszelkimi laskami na tej planecie. Z jednej strony mi ich szkoda, bo ktoś musiał ich bardzo skrzywdzić, do tego nie potrafią przyznać się samym sobie do swoich błędów, a z drugiej strony im dłużej czytam wpisy na tym portalu, zaczynam bardziej bać się ludzi. Mimo tego, że nie raz byłam traktowana jako głupsza i mniej kompetentna ze względu na swoją płeć to takiego jadu jak na Wykopie nie widziałam nigdzie. A może raz. Przeglądając jakieś forum na dark webie i czytając wpisy mężczyzn polecających sobie najlepsze sposoby na ogłuszenie kobiety by ją później zgwałcić. Z ich wypowiedzi biła podobna pogarda. To przerażające.
  • 66
  • Odpowiedz
@kvoka: ja miałam kompletnie na odwrót i byłam najwolniej dojrzewającą dziewczynką w klasie. Ileż to ja się nasłuchałam wierszyków o "z przodu plecy, z tyłu plecy", "jesteś facetem", "na co ci stanik" ,etc. Na szczęście w liceum dogoniłam większość koleżanek ;) dlatego śmieszą mnie te wywody o tym jak kobiety mają wspaniale a faceci traktują każdą równo bez względu na wygląd.
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: Przykre i niestety dotyka z 90% kobiet. Rzadko która nie była wyzywana ze względu na swój wygląd, bez względu na urodę. Nic dziwnego, że laski w tym kraju są tak zakompleksione. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znam mnóstwo ładnych i wspaniałych kobiet, które uważają, że są brzydkie, zbyt grube i mało warte, ech.
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: A ja najszybciej dojrzewałam w klasie i to też było złe i śmieszne dla innych, szczególnie dla chłopców. Widzisz, nie da się dogodzić, zawsze będziemy nie takie jak trzeba. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kvoka: dokładnie, mam bardzo dobrą koleżankę, która jest bardzo ładna, ale przez księżniczki z lat szkolnych w wieku +25 ma nadal o sobie strasznie niskie mniemanie. Jak jesteś nielubiany to do wszystkiego się przyczepią (,)
  • Odpowiedz
@Niestelrooy: ale ja wcale nie twierdzę, że nie żartują, bo robią też wiele innych rzeczy o których wolałbyś nie wiedzieć. Co do cycków - opisałam swoje doświadczenia już trochę wyżej, ale przecież widać to nawet w ciągłym wrzucaniu na Kwejka "facet nie pies na kości nie leci" czy innych "prawdziwe kobiety mają krągłości." Nawet jakaś mirabelka kiedyś wstawiała zdjęcia swoich cycków to też została zjechana z góry na dół za bycie
  • Odpowiedz