Wpis z mikrobloga

Im dłużej jestem na wykopię tym moje przekonaniem że Polska prawica a raczej polskie prawactwo to w znaczącym stopniu ludzie nie do końca zdrowi psychicznie się powiększa można by rzec wykładniczo.

Weźmy ten cyrk Izraelem na tapet.

To przecież jest klasyczny resentyment.

Resentyment – pojęcie filozoficzne, oznaczające zjawisko tworzenia iluzorycznych wartości oraz ocen moralnych jako rekompensaty własnych niemocy i ograniczeń.


Izrael jest krytykowany przez polskie prawactwo tylko dlatego że jest skuteczny w swoim działaniu, w swojej polityce.
Nieoszukujmy się Izrael to mokry sen polskiej prawicy, a raczej wyobrażenie o Izraelu. Bo jak się okazuje z mojego doświadczenia dużo ludzi nie zna nawet podstawowych faktów na temat mojego kraju, ale do dyskusji i ataków są oczywiście pierwsi( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #zydzi #bekazprawakow #polityka
  • 12
@CynicznyMarksista: @matteusz89: Żeby Polacy byli tak do przodu jak żydzi to trzeba by przynajmniej małe czystki porobić żeby średnia IQ wzrosła ( ͡° ͜ʖ ͡°) i może ludzi którzy odnoszą sukcesy przyciagnąć jakims niejawnym patriotyzmem.

Bo jak się okazuje z mojego doświadczenia dużo ludzi nie zna nawet podstawowych faktów na temat mojego kraju, ale do dyskusji i ataków są oczywiście pierwsi( ͡° ͜ʖ ͡