Wpis z mikrobloga

Teoretyzując- co myślicie o umiejscowienie trackballa zamiast lewej, czy prawej gałki na padzie? Zrewolucjonizowałoby to granie na konsoli we wszelkie gry, w których od gracza wymaga się mierzenia/strzelania? Albo gdyby pójść krok dalej i dolną część pada zrobić na zasadzie wymiennych modułów i zamiast jednej czy drugiej gałki (czy też obu), wkładać właśnie trackballe, na których dokładność i precyzja byłaby porównywalna z myszą?
#xbox #xboxone #konsole #ps4
KapturekTermokurczliwy - Teoretyzując- co myślicie o umiejscowienie trackballa zamias...

źródło: comment_nPYlrKa9bqxffkOmaEDE12yBjXiorx0N.jpg

Pobierz
  • 24
@KapturekTermokurczliwy: miałem takiego trackballa w bootlegowym padzie od ps2. Idea była taka, że pad można było podpiąć do xboxa, ps2 i pc, w tym ostatnim służył za myszkę właśnie ten trackball.

Choć to taki do końca trackball nie był, raczej gałka bez grzybka. Jako tako działało, ale ciężej się tym celowało, bo myślę, że nawet gdy trackball dodadzą, to będzie się grać podobnie, czyli musisz wieloma krótkimi ruchami ciągle regulować położenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koziol89: miałem taką myszkę w pracy z trackballem po boku. Jakiś Logitech. Po jakimś czasie dało się tego wygodnie używać, ale myszka nadal to bije na głowę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapturekTermokurczliwy: Trackball może niekoniecznie, ale touchpad z prawej strony - jak przy steam kontrollerze - sprawiłby że na konsoli granie w strzelanki byłoby równie precyzyjne jak na PC. Nie stety nie zanosi się na to, żeby takie rozwiązanie się spopuparyzowało.