Wpis z mikrobloga

@Beznory: Stary. Mój znajomy, który jest zatwardziałym PiSowcem dokładnie tak samo argumentuje za tym, że TVP podaje dobre informacje.
- JAKICH EMOCJI, PRZECIEŻ TO SAMA PRAWDA, W KOŃCU KTOŚ OTWARCIE O TYM MÓWI, PRZECIEŻ TO ZŁODZIEJE, DOBRZE POWIEDZIELI. I tak dalej.

Nawet jeżeli jakiś przekaz, który pokazuje się w telewizji zgadza się z Twoimi poglądami i zdaniem to forma przedstawienia takiej wiadomości ma znaczenie.

Zamiast "Ministrowie PiS wolą brukselę" wystarczyło dać
@Beznory: Czy ktokolwiek tutaj tak napisał? Świat nie jest zero-jedynkowy. To nie jest tak, że po takim drobnym "wolą" ja już uważam, że TVN ma ten sam poziom co TVP. Oczywiście, że "świat zazdrości polsce dobrobytu" to żart i nieporównywalna skala manipulacji w stosunku do "ministrowie pis wolą brukselę". Będę jednak piętnować każde odchylenie od dobrego smaku i praktyk dziennikarskich.

Innymi słowy - zauważam celową manipulację w tym tytule i przeciwstawiam
Oczywiście, że "świat zazdrości polsce dobrobytu" to żart

Gratuluję poczucia humoru.


@Beznory: Serio to jest to co wyciągnąłeś z mojego komentarza? Z całości komentarza odniosłeś się tylko do tego? I to jeszcze wyrywasz z kontekstu moje zdanie, gdzie słowo "żart" jest tutaj użyte nie jako "coś, co zostało powiedziane lub zrobione dla rozrywki, tak, aby kogoś rozśmieszyć" tylko jako "coś co nie powinno mieć miejsca, skandalicznie niski poziom, porażka dziennikarska".

Pieprzeni
@miki4ever: Mnie tylko boli fakt, że osoba, z którą dyskutuję nawet nie próbuje zrozumieć moich argumentów i kompletnie je pomija, po czym jeszcze narzeka na "zajebiste argumenty".

@greven: Myślę, że nikt tutaj nie ma wątpliwości, że TVP to nieporównywalnie większy dramat, manipulacja i kłamstwo.

Po prostu OP zwraca uwagę na manipulację i tekst TROCHĘ JAK tvpis. Mnie za to bardziej przeraża reakcja osób, które mają problem z wytknięciem manipulacji TVNu.