Wpis z mikrobloga

  • 249
Mireczki, uważajcie na użytkownika @hubertfut18 bo to zwykły złodziej. Wczoraj kupiłem tibia coinsy za kwotę 150 zł i oczywiście ich nie dostałem + dzisiaj już wrzucił mnie na czarno. Sprawa dzisiaj poszła na policję bo mimo że to mała kwota to trzeba tępić oszustów a na policji bardzo chętnie przyjęli zgłoszenie. Numer telefonu musiał być zarejestrowany a wykop i tak będzie musiał udostępnić jego dane policji.

@Wojtini1996 @flexx Nie kupujcie!

@GlobalEliteShop @trzymajzasadytwarde

#tibia #tibiazwykopem #fut #ps4 #csgo #sprzedam
  • 60
Nie wiem co Cię bawi bo typ ma konto na allegro które już znaleźliśmy i jest ten numer podpięty. Chłopczyk z Poznania.


@fbkq: Bawi mnie twierdzenie, że numer telefonu musiał być zarejestrowany. Skoro go znalazłes to znaczy, że trafiłeś na małoletniego debila.
Wpisz w wyszukiwarkę Allegro: "starter play", albo "starter orange". I zobaczysz jak dobrze działa rejestrowanie numerów. :)
via Android
  • 0
@audiokoks Nie no ja wiem jak to wszystko działa xD ale typ to ewidentnie kretyn, bał się ode mnie odebrać a będę go męczył codziennie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Może nie chodzi o kwotę ale o sam fakt złodziejstwa? Gdybyś zarabiał 50k/msc a ktoś #!$%@?ł cie na 10k to też byś miał to w dupie?


@starskaj: Nie. Nie miałby w przypadku gdyby odzyskanie tej kwoty były względnie łatwe i bezkosztowe. Skupiłbym się na tym, żeby takiej osobie jak najbardziej zaszkodzić, a nie odzyskać ww. kwotę.