Wpis z mikrobloga

Właśnie awansowałem na kolejny poziom wtajemniczenia w polskiej dynamiznej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już 10 lat. Są to już poziomy tak zaawansowane, że aby awansować muszę robić questy (normiki tego nienawidzą), wykonując każde zadanie głęboko analizuję fabułę zanim je zacznę. Do maksymalnego poziomu wtajemniczenia zostało mi jedynie 7 poziomów.
Wysłałem to zdjęcie normikowi, zapytał się mnie co zrobię jak już wbiję 300lvl. Powiedziałem mu: ,,No jak to co? Następna postać i 300 od nowa". No bo co innego ma robić karłowaty 168,5cm zakolak z polackim ryjcem 1/10, któremu #p0lka patrycja 10.02.2016r. pokazała, że niezależnie od tego co by zrobił i kim by był nigdy nie będzie miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny.
Normik morda 10/10 oryginalna charakterystyczna poprosił mnie żebym mu sprawdził pociągi na jutro. Oczywiście kazałem mu powiedzieć w jakim celu jedzie bo inaczej mu nie powiem. Oczywiście jedzie na R U C H A N I E.
Jak powiedziałem mamie że on się mnie pyta jak tam dojechać to mi powiedziała że ja się tak uniżam, nie doceniam siebie, że taki cwaniak jak ten oskarek nie potrafi dojechać a ja się potrafię odnaleźć w każdym mieście (z mamą zwiedziłem m.in. Poznań, Warszawę, Trójmiasto). Oczywiście musiała wrzucić swoje katolickie brednie że Pan Bóg jednemu daje to a drugiemu tamto, nie kazdy może mieć wszystko. Dlatego osobiscie wierzę w predestynację że przez swój krzyż ziemski z automatu zostanę zbawiony.
To, że umiem się odnaleźć w obcym mieście nie ma żadnego znaczenia, tak samo jak to że jestem człowiekiem wszechstronnym - od chemii poprzez literaturę aż do medycyny. Karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola przekreślają wszystko. Jedyną opcją która przywróci mi godność człowieka utraconą przez karłowatość 168,5cm jest zrobienie sobie cipy za 30k na Słowacji czy w Czechach, bo w tym seksistowskim kraju chadów i stacey nie ma miejsca dla ludzi z moim #!$%@?.
#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #oswiadczenie #tfwnogf #stulejacontent
k.....y - Właśnie awansowałem na kolejny poziom wtajemniczenia w polskiej dynamiznej ...

źródło: comment_eQR0Gs6Yd92NiAQB5IjnImkd91vYVj1X.jpg

Pobierz
  • 18