Wpis z mikrobloga

@madegg: nie musisz mi mowic - wylazlem z brazu 2 do silvera 4 i mialem jeden moment w ktorym przegralem jakies 10 meczy z rzedu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niczym innym poza supportem niestety nie umiem grac, ale taka juz moja rola w grach online (w et gralem praktycznie medykiem, w wowie priest ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@madegg: jest zdecydowanie natrudniej, ale tez od supporta duzo zalezy, tobie moze sie wyadwac, ze jestes bogiem tej gry tylko kompani sa do bani, a tymczasem....
@Haraj No kurcze, szkoda tylko, że przez 3 ostatnie gry wszystkie pozostałe linie u mnie w teamie dostawały tak po dupie, że do 5 minuty było coś około 5:0, a do 10 15:2 i nie było już paru turretów na midzie i topie. No nie wiem jak ja tego mogłem nie wykerować tą Soraką.
@Matikkkii1:
No jak srednio? xD
Solujesz adc przez caly early game do tego masz niesamowita inicjacje swietne 2v2 i roaming
alistar to jeden z najlepszych supportow do wygrywania gierek
@Matikkkii1:
Jestes 6/0 junglerem mimo to kazda twoja linia przegrywa.
nie ugrasz.
Grasz sobie synderka i enemy midlaner dostal flame horizona do tego zrobiles 5 killi na bocie i zgarnales pierwsza wieze mimo tego twoj botlane przegral 2v2 dwukrotnie a twoj toplaner to river shen. nie ugrasz.
Grasz sobie topa i zabiles enemy topa 5 razy ale enemy jungler cie campi i zginales tez 5 razy a twoja druzyna przegrywa 4v3.
@Haraj: flame horizon to jest przewaga 100 cs, jak grasz na midzie to go raczej nie dostaniesz :) Syndrą da się ugrać, jak powiedzmy masz 6/3 enemy cait, i 4/0 enemy jax, Q E w Jaxa, W Q R cait, i już jest lepiej. Jng 6/0 jakiś yi, jax, coś takiego jest bardzo silne, i da radę ugrać. top się zgodzę, jesteś w #!$%@? useless. adc bez suppa też 2/10 :/
@Matikkkii1:
a co jest trudnego w calkowitym odciecu typa od farmy jesli jestes od niego duzo lepszy? xD
ugranie gierki 1v9 jest bardzo ciezkie i niezaleznie jaka rola zagrasz to i tak zapewnie ci to nie wyjdzie xD
A do tego wiekszosc gierek nie ejst 1v9 i takim suportem latw wygrac gierki nawet 2v8 jesli sie potrafi
@Haraj: imo nie zrobisz, inne linie zrobią presję, na topie łatwiej. Nie uważam że 1 v 9 jest łatwe, ale na 100% jest niemożliwe supportem. 2 v 8 da ugrać radę, ale z dobrym adc :/
@Matikkkii1:
Ale przeciez supprot moze robic niesamowita presje
dobre wejscie od alistara spowoduje ze nawet najwiekszy glab zgranie killa na roamie
niesamowite 2v2 ktore alistar posiada powoduje ze mozesz z junglerem wchodzic do jungli przeciwnika 24/7 i doprowadzic przeciwnika do RQ (Sam tak robilem jak jakis kumpel potrzebowal duo do boosta)
serio nie widze powodu dla ktorego support ma trudniej w zrobieniu 1v9 niz inne role
@madegg: mam podobny problem, tylko że ja taki mocny brąz jestem, gram rankedy na poważnie dopiero od tego sezonu.
Najgorzej to trafić na jakiegoś maciusia na lucianku, który uważa się za boga swojej roli i sie #!$%@? 1v3, 1v4, ginie i zwala winę na "no heal" xDDD Ale już się nauczyłem, że jak adc jest jakiś #!$%@?, #!$%@? się sam albo robi 0/5 w 5 minucie to #!$%@?ć go i robię