Wpis z mikrobloga

Jednego nie rozumiem. Na tagu #pokazmorde nawet najładniejsze #rozowepaski dostają masę hejtu więc #!$%@? czego spodziewa się ktoś z przeciętną gębą? Bądźmy realistami. Na 100% osoba pokazująca swoją twarz doskonale zdaje sobie sprawę jak wygląda chyba, że to #logikarozowychpaskow i "hurr durr ona jest ładna, jak możecie pisać negatywne komentarze skoro ma słodką buźkę!? Jak mi się podoba to wam też musi! Taką wyzywacie to żadnej mieć nie będziecie!!" Jak wam nie pasują opinie to zróbcie sobie osobne forum prywatne i tam liżcie się po dupach i żyjcie we własnym wyimaginowanym świecie. Wstaw brzydką mordę i oburz się, że ktoś zauważył, że masz brzydką mordę XD
#takaprawda
  • 16
@1kBona9Fides7: Moim zdaniem to nie ma tak, że przeciętna albo że nie przeciętna. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
@1kBona9Fides7: różowe paski zderzają się z męską rzeczywistością.
No serio, jak któryś z waszych kumpli kupi sobie coś nowego, to powiecie mu wprost, że fajne? xD No proste, że się go zwyzywa. W głębi serca będzie się podobać każdemu, ale dobrego słowa nie usłyszy. Zawsze tak było, czy to studbaza, licbaza czy gimbaza, na powitanie obelgi, na pożegnanie obelgi, a za plecami jak już sobie ziomek pójdzie do domu to same
@1kBona9Fides7: ogolnie mnie to tito bo nie zamierzam nigdy robic pokaz twarzy. Za wiele glupot pisze i zbyt sie czasem wymadrzam na tym koncie xD

Aczkolwiek sprobuj jednak zauwazyc roznice miedzy komentarzem dotyczacym wygladu(nawet negatywnymi), a takimi gimbazjalnymi by komus na sile sie dowalic i hehe jestem hehe fajny, ale jej pokazalem! Za te wszystkie karyny co mnie nie chcialy!
I o ile brzydkiego faceta wiekszosc sobie odpusci to brzydkiej lasce