Wpis z mikrobloga

@PolakAteistaMocnyII: Wydawało się nawet w porządku, ale jak mi gra szarpie w środku walki już na samym początku (serio pierwsza misja po samouczku z ludźmi) to ja to #!$%@?ę na #xbox
Szczęśliwie wydałem na toto jedynie 10zł (ea access w jakiejś promocji). I to już by było na tyle z tą grą :P

Za to jest śliczna, efektowna itd. ale nie zapłacę za to że jest śliczna więcej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolakAteistaMocnyII: najgorsze w tym jest to że sama rozgrywka od strony feelingu strzelania latania jest dobrze. Ale raz ze łażenie po tym mieście jest słabe, długie loadingi i brak fabuły. Ewidentnie widać że mieli zamiar rozwijac to po premierze. Destiny 2 też było cienkie jak sik komara na premierę . Z tym że jak się słabo sprzeda to zarzuca rozwój to gówno będzie. EA nauczyło się wydawać się wydawać gry niekompletne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szkoda słów że ktoś kupuje takie gry.

@PolakAteistaMocnyII: Szkoda słów bo...?
Mnie Anthem nie podpadł już klimatami, a wiadomość o tym, że będzie to lootshooter tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że go nie kupię.
Skoro są jednak ludzie, którzy lubią takie gry i je kupują, to co w tym złego? :v