Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłam pewna zależność.
Im więcej czytam wykopu, wpisów o depresji, hlewie obsrany gownem etc tym bardziej jestem nieszczęśliwa bo poniekąd przyjmuje ten pogląd #!$%@?... Ostatnio zrobiłam sobie na jakiś czas przerwę od wykopu, reddita, 9gagow i innych rzeczy, które w moim mniemaniu sprawiały mi "radość" i muszę przyznać, że czuję się zdrowsza psychicznie.

Nie wiem czy ktoś z was miał podobne doświadczenie.

#zalesie #wykop #depresja #chlewobsranygownem #gownowpis #przemyslenia
  • 33
@eLL_Koza masz elastyczny umysł. Jak plastelina. Nie mylić z modeliną z piecyka bo ona nie jest elastyczna. Plastelina jest. Tym bardziej że jak im dłużej się nią bawisz tym jest miększa. Bawiłem sie niom dawno temu a nadal pamiętam. Takie delicje do jedzenia tylko to pokarm dla dłoni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pathfinder0: mam
@Greensy: to właśnie te podobieństwa sprawiają że czasem czujesz się lepiej, że nabywasz jakiejś świadomości społecznej ale z drugiej strony świadomość tego, że ludzie to #!$%@? nie pomaga

PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY ALE WKRADLY SIĘ NA TELEFONIE A JUŻ NIE MOGE EDYTOWAĆ KOMENTARZA
@eLL_Koza: Ten problem występuje jedynie w momencie traktowania takich portali "na powaznie" Ja tu tylko zaglądam żeby się pośmiać, czasem ktoś wrzuci ciekawy kontent ale nigdy nie biore userów i tego co kto tu wypisuje na serio. Zapewne jest to też jedna z możliwości jakie daje internet, ale niby każdy może znaleźć coś dla siebie :)
@eLL_Koza: mialem identycznie. Wytrzymalem miesiac uzywajac telefonu w tryrbie potato (funkcja tylko polaczen i sms'ow). Czulem sie o wiele lepiej, ale i tak wrocilem do tego szamba, bo jestem uzalezniony. W malo ktorym miejscu jest tak duzo atmosfery nienawisci, wszechobecnego kwasu i toksycznych malkontentow, jak w polskim internecie. Zeby nie powiedzieć na wypoku