Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra już nie mogę. Od tygodnia ciągle myślę o imprezie na której byłem. Była tam dziewczyna która mi się podoba już od dawien dawna i długo kręciliśmy. Co prawda ma chłopaka ale nie było go wtedy obecnego. No i tak się zabawa ciągnęła, ona wypiła, Ja trochę spaliłem zioła... I poszliśmy na bok chwilą pogadać bo mi mówiła, że się jej strasznie kręci w głowie. I tak od słowa do słowa skończyło się na tym, że się pocałowaliśmy. Po chwili do mnie dotarło co się dzieje i ją zatrzymałem. Ma chłopaka i jest pijana, nie chciałem żeby to poszło dalej niż już było. Po jakichś 20 minutach chłopak ja zabrał (byli umówieni, że zabierze ja bodajże o 22) a Ja zostałem z mętlikiem w głowie który trwa do teraz. Na dodatek dziewczyna postanowiła, że chce ze mną chwilowo ograniczyć kontakt, kocham ją i nie chce stracić przyjaciółki. Nie mam pojęcia co robić a od tej gonitwy myśli zaczynam świrować. Może któryś z Was mi jakoś podpowie, da jakieś słowa otuchy czy cokolwiek. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
która mi się podoba już od dawien dawna i długo kręciliśmy.


@AnonimoweMirkoWyznania: albo jej powiedz jak jest raz a dobrze, może dostanie nagłego kisielu na Ciebie i typa zostawi i będziecie żyli długo i szczęśliwie (albo aż znowu sie #!$%@? przeliże z kimś na imprezie) albo nie zawracaj jej dupy i znajdź sobie dziewczyne, która na Ciebie leci.