Wpis z mikrobloga

Zniknęły wszystkie materiały z yt Olka z szałasu. :( Szkoda, bo zainteresował mnie jeden i chciałam wrzucić i wrócić do tematu barwionego napoju na kolor wódki grejpfrutowej. Na tym materiale Olek, Hania i jakaś kobieta rozmawiają pijąc kawę i Hania mówi, że JK prosił je, by udawały, że piją alkohol. Pamiętam, że padło pytanie skąd miały ten barwiony płyn, czy one miały czy JK dał, ale nie pamiętam odpowiedzi i dlatego chciałam sprawdzić... No nic, nie sprawdzę już.
Ale czy ktoś mógłby napisać argumenty za tym, że tak faktycznie było? Już od dawna mnie to zastanawiało, czy to są przypuszczenia czy ktoś ma jakieś słuszne argumenty, a skoro taka cisza na tagu to postanowiłam zapytać. :)

#jaktoogarnac
  • 8
@Bambibardzo: to wóda była. A ta menelka kłamała. Zresztą na tym filmie parę razy powiedziała jakaś głupotę i Olek z jakąś babka jej mówili że jednak było inaczej. Ona tak długo #!$%@? była, że komórek to za dużo nie zostało w jej głowie. Myślę jednak że jerzy podczas nagrywania nakręcał je żeby popijały do kamery.