Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #otwartyswiat #farcry #farcry5 #ghostrecon #piractwo
Też tak macie, że kilka miesięcy po skasowaniu gry którą ściągnęliście na próbę, powiedzmy z pirata i teraz nie pamiętacie dlaczego się wam nie podobała i nie kupiliście oryginału, a znowu macie chęć w nią zagrać?
Mam tak z Far Cry 5 i teraz z Ghost Recon.
Pograłem trochę i skasowałem, teraz nie pamiętam czemu, tych gier było tyle, że chyba sobie utworzę tabelkę w arkuszu kalkulacyjnym w chmurze z dokładnymi opisami co i jak, ocenami i przyczynami. Akurat w tych dwóch tytułach przeszkadzała mi (chyba) powtarzalność misji, jak to w otwartym świecie bywa, ale nie pamiętam.

W dupie się przewraca PeCetowcom od tego dobrobytu, z trwogą pamiętam sterty płyt do Xboxa 360 i potem cyfrowe kopie Xbox One, które podpięte do konta zbierały wirtualny kurz, a 250PLN poszło do żyda bezpowrotnie.
Tak przy okazji, piractwo, moim zdaniem, w 2019 bardziej pomaga, niż przeszkadza, bo ludzie wydorośleli, z jednej strony nie chcą być dymani przez producentów kupując w ciemno, lub za namową nie zawsze uczciwych recenzentów z YT, z drugiej nie chcą dymać dobrych twórców, wiec kupują kopie gier które spiratowali.
Osobiście, gdybym dalej miał konsolę, to miałbym może max 1/3gier które mam teraz na Steamie, bo wybierałbym o wiele uważniej, raz z powodu cen, które na konsolach są wyższe, dwa z powodu braku możliwości zagrania w grę przed zakupem
RabarbarDwurolexowy - #gry #pcmasterrace #otwartyswiat #farcry #farcry5 #ghostrecon #...

źródło: comment_vh0WEWkxMOvuWIv9fjWGNBLQBz8lu4ZT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Uważaj, bo zaraz się zlecą wielcy znawcy prawa i morałów którzy cię pouczą że spiracić gierkę na Internecie to to samo jak ukraść laptopa z Media Marktu, znam takiego jednego tutaj który tak głęboko sądzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: no niestety, niektórzy lubią się kłócić dla samej kłótni, a jeszcze gorsi są ci, co w to wierzą. Są i tacy, którzy uważają gameplay na YT za piractwo, i nie mówię o jakiś pojedynczych dziwakach, ale o Nintendo Japan, które zgłasza wszelkie wrzuty na YT zawierające choćby urywek ich trailera, jeśli nie należysz do ich programu lojalnościowego(oficjalnie program polega na oddawaniu części pieniędzy Nintendo, mniej oficjalnie dodatkowo na prawieniu Nintendo
  • Odpowiedz
Osobiście, gdybym dalej miał konsolę, to miałbym może max 1/3gier które mam teraz na Steamie, bo wybierałbym o wiele uważniej


@RabarbarDwurolexowy: o to to XD Na steamie kupowalem jakiegos gierki z Argentyny/Rosji bo niska cena i odstawialem po chwili(chociazby Far Cry New dawn 110zł) a ostatnio kupilem plejaka i nie kupuje wszystkiego co na promocji tylko to co wiem ze bede gral(a nawet jak nie to mozna odsprzedac szybciutko i stracic
  • Odpowiedz