Wpis z mikrobloga

Graliście w Hogs Of War? :D

Ja znowu wróciłem i gra się świetnie, jakoś kilka miesięcy temu uruchomiłem ją ale tylko na chwilę by sobie przypomnieć rozgrywkę ale tym razem robię kampanię i nawet się nie spodziewałem że tak miło spędzę przy niej czas :)

Ta gra #!$%@?ła worms 3d i ich następców zanim one powstały :)

Mega wrażenie robi:
-Potężna ilość map, no jest ich mnóstwo.
-Możliwość nadawania profesji świnkom typu lekarz, spadochroniarz itp. a potem ich ulepszanie co wiążę się z nowym ekwipunkiem.
-Jakieś różne działka i pojazdy.
-Ciekawe umiejętności typu możliwość zamienienia się w drzewo by przeciwnik nas nie poznał.
-Gdy stoisz blisko wrogiej świnki to ona się boi i próbuje się zakryć a gdy jest ranna wolniej chodzi, robi to wrażenie jak na grę z 2000 roku :)

Świetnie gra się w trybie multiplayer, kampania to taki bardziej dodatek do zabawy ale mimo wszystko bardzo udany.

Dlaczego gry na pierwsze playstation są takie zajebiste, co nie odpalę to jaram się nawet gdy odpalam grę po raz 30 :P

#gry #staregry #retrogaming #playstation #psx #worms
SiemkaKtoPeeL - Graliście w Hogs Of War? :D

Ja znowu wróciłem i gra się świetnie, ...

źródło: comment_cg1VvZ609zDiprhR8Bb727kA0JReo659.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
W sumie teraz będę miał okazję spróbować dolecieć jetpackiem do sterowca.


@PP96: Walniesz w sterowiec, jetpack wybuchnie i spadniesz. Przerabiałem to wiele razy. Oczywiście niechcący.

Ale jak nawalają przez całą mapę i zawsze trafiają to trochę po czasie to irytuję


@SiemkaKtoPeeL: Jak byś pograł dłużej, to też byś ich z każdego miejsca na mapie trafiał.
  • Odpowiedz