Wpis z mikrobloga

@Wypoks: ciekawe. a ja ostatnio sluchalam takiego podcastu o grzybkach: https://soundcloud.com/dr-kara-fitzgerald/future-medicinal-mushrooms i tam akurat o chinach bylo mowione cos zupelnie innego - ze wlasnie grzyby z chin, z odpowiednich hodowli oczywiscie, sa duzo lepsze niz z US, gdzie czesto zamiast grzybow ludzie dostaja... ryz w suplemencie. za kupe kasy oczywiscie. takze tego... na pewno ciekawy temat i jak kiedys wreszcie wezme sie za ta kategorie supli, to dobrze sobie #!$%@? temat
@ZdrowiePaleo @Wypoks @drGreen
Cześć. Korzystając z okazji chcielibyśmy wspomnieć o kilku ważnych kwestiach w odniesieniu do Soplówki jeżowatej.
Jeśli chodzi o jakość surowca należy zwrócić uwagę na kilka kwestii;

1) Czy suplement, który chcemy zakupić jest ekstraktem. Jest to kluczowe zagadnienie. Owocnik soplówki (okazała biała grzywa, którą widzimy gdybyśmy natknęli się na grzyba w lesie) zbudowany jest z nietrawionego błonnika - chityny. Ludzie nie posiadają enzymu, który byłby w stanie skutecznie
@ZdrowiePaleo najmocniej przepraszam:)
Zgadza się. Niestety konsumenci w zdecydowaniej większości nie posiadają odpowiedniej wiedzy pozwalającej udzielić ziarno od plew i konsekwencji serwowane są im gorsze jakościowo produkty, które niestety nie posiadają deklarowanych właściwości.
@solvelabs: No i to się nazywa reklama. Dziękuję za komentarz, trafia do mojego pamiętnika zielarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostanę klientem Twojego sklepu. Zamówiłem te z firmy Swanson, łykam je z wiaminą D. Na mnie działają dobrze ale brakowało mi tej wiedzy.

Zapytam: tylko sprzedajesz czy hodujesz?
Co myślisz o firmie pana z filmiku: Host Defence?
@Wypoks Dziękuje :) Stawiamy na edukację naszych odbiorców. Zapraszam do spróbowania i pozostawienia komentarza w przyszłości na naszej www :)

Hodowlą się nie zajmujemy, sprowadzamy ekstrakt z plantacji mocno selekcjonując najwyższe jakościowo.

Zarówno za Pana, jak i firmę Host Defense mogę poręczyć z czystym sumieniem. Paul jest specjalistą najwyższej klasy w dziedzinie mykologii, posiadającym mnóstwo patentów, 6 wydanych książek oraz kilka odkrytych i opisanych nowych gatunków grzybów na swoim koncie. Wie, co
@solvelabs: ano wlasnie, kawka z grzybkami, to mnie kusi. dodawalam juz rozne rzeczy do kawy i zamiennikow: maslo, jajka, alkohole, olejki eteryczne, przyprawy wiadomo i w sumie od kawy z grzybami zaczelo sie w ogole moje skromne zainteresowanie tematem grzybów leczniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)