Wpis z mikrobloga

Siema,
Mam paru lokatorow ale jedna przykula moja uwagę otoz.. jest 2 lata młodsza i kopiuje moje zachowania a moze inaczej czynnosci; Np jakiegos ciucha kupie to ona takze, ja cos do zarcia to ona takze (chodzi o konkretne "danie"), ja pofarbuje wlosy ona takze (nie konkretnie ten sam kolor) i inne zachowania.. O cco moze chodzic temu rozwowemu paskowi? Nie zeby jakos mnie to denerwowalo ale co ona moze miec w bani? xD Jakos tak specjalnie nie rozmawiamy ewentualnie jak w korytarzu sie mijamy to "siema" , "siema".
#rozowypasek #lokator #gownowpis #trudnesprawy #wtf
  • 18
  • Odpowiedz
@morfeuszowy: ojezus, już wyobrażam sobie siebie w tej sytuacji. Ale bym się mega #!$%@?ł że ktoś mnie kopiuje

a tak to nwm o co jej może chodzić. To jest tak #!$%@? że nie wiadomo, nie widze logicznego powodu by tak robić
  • Odpowiedz
@morfeuszowy wyprzedzaj ją. Jak będziesz mieć w planie farbowanie na dzisiaj, to zapytaj się jej 'Hej Grażyna, ładny masz ten kolor włosów. Kiedy go będziesz odświeżać?' i ona ci wtedy powie 'A wiesz, za tydzień' no i ty wtedy cyk i amoniak na głowę. Grażyna nie będzie mogła Cię skopiować, bo już zadekralowala przyszły tydzien. Albo zanim zrobisz sobie to specjalne danie (niech to będzie bigos xD) zapytaj się z niesmakiem 'Grażyna,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@morfeuszowy: Kurde nie pamiętam nazwy ale jest takie zaburzenie, przez które chory kopiuje wygląd i powiela schemat zachowań osoby którą obrał (często nieświadomie) za wzór. Czasami dochodzi to do takiego momentu, że zaburzony/a próbuje "przejąć" znajomych, rodzinę, pracę itp. tej kopiowaniej osoby.
Ale zgaduje że w przypadku wspomnianej przez ciebie różowej chodzi po prostu o brak własnej osobowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@morfeuszowy to nie rzutuje że ma chłopaka, różowych pasków nie znasz? ))¯_(ツ)_/¯
Hmm jest dziwna, ale jeśli z jej pokoju nie wydziela się swąd rozkładanych zwłok, to raczej jesteś bezpieczny
  • Odpowiedz