Wpis z mikrobloga

nie zdziwię się jak laska po tym fragmencie z pyty zostanie jakimś instagramowym fejmem xD ale muszę przyznać, że aktorsko całkiem nieźle, ten chłód na twarzy, pewność siebie, zgranie palca z językiem, scena rodem z Marvela gdzie jakiś główny bohater po wygranej walce śmieszkuje z przeciwnika. No i brawa dla operatora, że taki kadr ogarnął, złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytapl #manifa
fan_comy - nie zdziwię się jak laska po tym fragmencie z pyty zostanie jakimś instagr...

źródło: comment_FL09XQBJXGM0a8sF4TpTHU3l58hso2oe.gif

Pobierz
  • 100
@Przegrywek123: ale ja wiem, że tak jest tzn. Sowell miał rację i to jest uniwersalne dla całego świata- tzn. inteligenci to głównie elektorat lewicy . Masz jednak dużo błędów poznawczych: 1. Do statystyk wrzucane są osoby po normalnych i po gównokierunkach. 2. Bieda Podkarpacia wynika z wielu rzeczy, ale nie z tego- a jeśli tak to źródło. 3. Generalnie najwięcej jest też absolwentów gównokierunków humanistycznych, ale wydaje mi się, że my
@to_po_prostu_ja: No chyba mi nie powiesz że osoba po dowolnych studiach ma mniejszą wiedzę ogólną od przeciętnego rolnika z podkarpacia który nie ma pojęcia w jakim systemie prawnym żyje, a publikacji naukowej nie przeczyta bo nie zrozumie połowy słów xD

@djtartini1: No tak, a ja przyczepiłem się do tezy "niewykształceni nienawistnicy z neuropy". Also na studiach humanistycznych (praktycznie każdych), mimo że to gównokierunki pod względem łatwości to jednak jest tam
@djtartini1: No i w sumie mój błąd tu jest jeden: ten filmik odnosi się chyba do marszu komunistów, więc moją wypowiedź można przenieść na kwestie gospodarcze. No to bardziej chodziło mi o kwestie światopoglądowe - co do ogólnego socjalizmu to też raczej osoby biedne ( i mniej wykształcone) do tego będą dążyć. Jak to wspomnianie podkarpacie gdzie ukochali sobie partie socjalistyczno-narodową.