Wpis z mikrobloga

Prowadzę fanpage na facebooku o pewnej szkole. Dostałem wczoraj taką wiadomość:

Jeżeli tak to chce zgłosić straszny hejt (oczywiks anonimowo xd) na dzisiejsze spotkanie uczniów palących na Manhattanie. Na samym początku prowadząca spotkanie pani policjantka oświadczyła że spotkanie ma charakter porozumienia między uczniami a "Biznesmenami" sklepów, zakładów idt niestety nie doszło do żadnego porozumienia ze względu na zachowanie właścicieli firm i osób podzielających ich kary godne zachowanie . Podczas owej debaty uczniowie byli zlewni przez właścicieli firm. Uczniowie prosili o nie przerywanie w swoich wypowiedziach, lecz Ci musieli w połowie zdania się wpieprzyć (nie podając jakichkolwiek argumentów), szkoda że nie działało to odwrotnie bo młodzież zawsze słuchała do końca i dopiero później odnosiła się do wypowiedzi . Pracownicy szkoły zachowali jak najbardziej odpowiednią postawę, broniąc uczniów że nie tylko oni tam palą, śmiecą lecz przeciętny Kowalski też to robi, dodając że szkoła prowadzi różne programy przeciw alkoholowe, nikotynowe itp. Szacunek dla ucznia który miał jaja dyskutować z tymi "rekinami biznesu" którzy bezczelnie mu się #!$%@? w wypowiedź, dodam tylko że ten uczeń miał uzasadnione argumenty, ale że sobie jeden Szefu nie radził to się musiał drugi #!$%@? żeby chłopaka porostu zamieść pod dywan. Po tym zachowaniu uczniowie wstali i po postu wyszli bez zdania, bo po co młodzież ma dyskutować z dorosłymi którzy zachowują się jak dzieci? Aaa i propsy dla gościa który wychodząc, podsumował całe spotkanie jednym zdaniem. Chciałbym jeszcze dodać że jeden z panów okupujacych powiedział że my uczniowie nie powinnismy miec tutaj prawa głosu

Ale później inny uczeń wysłał mi wiadomość:

nawiązując do poprzedniego wpisu, oto moja rozmowa, podobno ta bardzo niekulturalna, w której jestem chamski i arogancki, przez którą pan właściciel Manhattanu robi mi problemy w szkole i na policji XD niestety nie nagrał się fragement jak pani każe "#!$%@?ć" (zwróciłem jej uwagę że to niekulturalnie) i jak szarpie mnie, robi zdjęcia (podobno już wszyscy je widzieli, art 23kc? art 81 ustawa o o. praw autorskich? ignorantia iuris nocet). Zastanówcie się ludzie, ja #!$%@? xD

A do tego ten filmik. Co uważacie?
#gownowpis #bekazpodludzi #szkola trochę #afera
Gilgamesz69 - Prowadzę fanpage na facebooku o pewnej szkole. Dostałem wczoraj taką wi...
  • 3
@Gilgamesz69 Uważam, że gimbus wiedząc, że nagrywa, zgrywa niewiniątko prowokując kobietę. Babka prosi, żeby typ nie palił bo syfi a ona musi po nim sprzatac ale młodzież wyklęta, najmundrzejsza i taka wyzwolona więc musi iść w zaparte. W PRL dostałby od milicji pała przez łeb to dupą by własne kiepy wciągał i to jedyne czego można żałować z czasów słusznie minionych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gilgamesz69: ja to widzę tak, że gówniaki z licbazy zawsze chodziły masowo w jedno miejsce i pozostawiały tam setki petów i wycharanej śliny, słonecznika. Biorąc pod uwagę to, że klasa która ma 8 ciężkich godzin w szkole ma 7 przerw - tego syfu się nazbiera.

Ktoś kto jest zobowiązany przez spółdzielnię do utrzymania czystości w danym miejscu, a dodatkowo stara się dbać o wizerunek wejścia do swojego lokalu (i tak już