Wpis z mikrobloga

Historia pewnego stulejarza. Szwagier mojego kumpla jest typowym pantoflarzem. Co ostatnio #!$%@?ł za akcje to ja nie wiem. Ogólnie jego różowa to typowa #p0lka - zero zainteresowań.. no chyba, że zaliczymy do tego oglądanie polskich komedii romantycznych. Oczywiście pół kilo tapety na ryjcu. Dziewczyna studiuje gówno kierunek na gówno uczelni. No, ale mniejsza. Szwagier mojego kumpla wrócił ostatnio z nocki do domu. Po czym zdrzemnął się może z godzinę i zadzwoniła do niego jego karyna. Powiedziała mu, że zepsuły się jej buty i że nie ma w czym iść na egzamin. No i #!$%@? z tym, że miała w szafce adidasy, które mogłaby założyć czy sklep obuwniczy pod blokiem XD. Nie... ona powiedziała, że nic jej to nie interesuje, że wrócił z nocki, że ma to gdzieś i ma jej przywieźć buty z jej rodzinnego domu (2h jazdy pociągiem). No, a facet szybko wstał i poszedł do jej rodzinnego mieszkania, zabrał buty i wsiadł w najbliższy pociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°). Idealny kandydat na #cuck. Gardzę. Już dużo lepiej być przegrywem i nigdy w życiu nie zaruchać, niż #!$%@?ć takie akcje. O innych jego akcjach chociażby sprzątaniu jej pokoju, sprzątaniu gówna i rzygowin po jej schorowanym psie, ciągłym bieganiu po zakupy i dostawaniu #!$%@? za to, że zakupił złą wodę nie będę już wspominać.

PS: Warto zaznaczyć, że jego różowa nigdy całego dnia nie przesiedziała w robocie. Studiuje gówno kierunek i w ogóle nie lubi się przemęczać. On przychodzi do niej. Robi jej nom stop kanapki i gotuje obiady XD. Powtórzę jeszcze raz: lepiej nigdy nie zbałamucić białowłosej , niż #!$%@?ć tego typu akcje.

#stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #bialorycerstwo #bialyrycerz #bialyrycerzcwel #stulejarz #stulejarze ##!$%@? #rozwojosobisty
  • 9
@Niestelrooy: Ja to nie rozumiem w ogóle tego jak facet może się, aż tak upodlić dla różowej. Teraz niby wielka miłość, niedługo ślub. Lecz znając ich to różowa nie będzie mogła "znaleźć" pracy (w cudzysłowie, bo wpierw musi się chcieć iść do pracy, do fizycznej nygus się nie nadaje w ogóle), facet, żeby utrzymać rodzinę i żeby spłacić kredyt za mieszkanie będzie tyrał w dwóch miejscach.. Za to ze znalezieniem i