Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym otworzyć siłownię w Trójmieście. Proszę o opinie Mirków i Mirabelek mieszkających tam, czy jest zapotrzebowanie na kolejną siłownię, jeżeli jest to piszcie, gdzie Wam brakuje miejsca do ćwiczeń. Chciałbym żeby w mojej siłce była strefa eleiko, strongman, podnoszenia ciężarów, podesty racki itd. Oprócz tego oczywiście maszyny. Zapraszam do dyskusji.
#mikrokoksy
  • 11
@Orangutann: okolice przymorza są przeładowane strasznie - cityfit, dwa totalfitnessy, atleta. Pomysl nad okolicami moreny, moim zdaniem nie ma w tym rejonie nic godnego uwagi. Jest tylko mega ciasne calypso i zdrofit na suchaninie i Chełmie z jednym rackiem i kolejkami do niego xD jak otworzysz to wołaj, będziesz miał klienta. Tutaj jest tak biednie z wolnymi ciężarami ze wystarcza 2 racki żebyś mógł w reklamach się chwalić ze masz najlepiej
@Orangutann Okolice PG/Gumed nic nie ma zbytnio. Na morenie też średnio, a ciągle tam powstają nowe osiedla. W sumientylko ciasne calypso w galerii morena.
Tak z ciekawości, planujesz 24h? Moim zdaniem warto się zastanowić nad czymś, co będzie wyrozniać Twoją siłkę od innych. Cityfit jest bardzo popularne głównie ze wzgledu na to, że jest otwarte całodobowo.
@Wazzzup Plan jest taki, że ma być całodobowa 7 dni w tygodniu. Co Ty byś chciał żeby było czego nie mają inni?
Pytania do Ciebie jak i do reszty: Jaki klimat preferujecie? Osobiście uwielbiam mordownie ale to raczej nie przejdzie. Mam kilka pomysłów którymi mogę się wyróżnić, Peg board, zawody na najbardziej sprawnego dzika na siłowni, testy na siłę chwytu ala jujimufu, armwrestling. Musi być dobry klimat. Oczywiście zniżka dla Mirków.
@Orangutann: tak jeszcze namawiając Cię na morenę, rozważ to również pod katem mieszkańców dzielnic południowych i okolic obwodnicy. Na morenę maja bardzo dobry dojazd dzięki Armii Krajowej. No i sama w sobie to ogromna dzielnica. Co do klimatu uważam ze totalfitness fajnie złapało złoty środek między klimatem a nowoczesnością.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orangutann: dokładnie tak jak pisze @ArRog:. Okolicę centrum morena, w stronę kartuska i nowolipie brakuje czegoś dobrego. W sumie kartuska w górę w stronę jasienia chyba nic nie ma. Dopiero przy jablonowej jest mała siłownia (bez multisport) i po drugiej stronie leszczynowej. A z chęcią bym zmienił to marne calipso