Wpis z mikrobloga

Jakbym był jakaś szycha w firmie co się zajmuje klikaniem w komputer to ja bym tego Rumuna od ręki zatrudnił. Nie dość, że koleś jest mega wytrwały w tym co robi, więc jeżeli wzbudzi się w nim emocje to będzie #!$%@?ł swoje nawet wbrew wyrokowi sądu (xD) to jeszcze musi być z niego niezły specjalista od tych wszystkich komputerowych frykasów i wygibasów. Co noc zaporę smsową białkowa przechodzi jak Niemcy linie Maginota w 1940.
#rumun #ibm #ibmgate #wroclaw
dorszcz - Jakbym był jakaś szycha w firmie co się zajmuje klikaniem w komputer to ja ...

źródło: comment_QCCNPlhPIZljTd4IM78klaCG0Apc3KdA.jpg

Pobierz
  • 24
@dorszcz Zbyt długo zwlekalem z zapytaniem się o co chodzi myśląc że sam to ogarnę z kontekstu, ale właśnie się poddałem. O co chodzi z tym rumunem? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@typiara_z_wykopa: 300? To Czasem I ma po tysiąc plusów.
Tylko widzisz ja go plusuje bo obnaża ten portal i jego śmieszne zabezpieczenia. Ktoś już to lepiej ujął, ale zobacz że zwykły użytkownik dostanie bana z dupy, co rusz afera bo moderacji nie podobało się jedno znalezisko i je skasowała wg własnego widzimisię, inne ląduje na głównej mając kilkadziesiąt wykopów. Ktoś kto się odezwie źle ma przerabane, dostanie bana, albo dożywocie bo
@skaczacykrolik: no tak, bo najlepszym sposobem zamiast integracji to jest po prostu odcięcie od życia socjalnego w firmie. Jak jest np. 5 Włochów i 1 Polak to zawsze powinno mówić się po angiesku. Jakbym był pracownikiem i każdy mówiłby w swoim języku i jedyna informacja którą rozumiem to polecenie to rzuciłbym ta robotę w cholerę pierwszego dnia. XD