Wpis z mikrobloga

Cześć, postanowiłam rzucić palenie i rozglądam się za jakimś e-papierosem


@Nescio_quid_factum_est: po prostu przestań palić. Powiedz sobie, że jeśli tego nie będziesz mogła kontrolować, to nie będziesz mogła kontrolować w swoim życiu niczego
  • Odpowiedz
  • 0
@Nescio_quid_factum_est ja bardziej preferuje te tzw patyczki czy jak to sie na nie mówi, mam teraz smok pen 22, malutki zawsze zmieści sie do kieszeni obok telefonu. A co do baterii, wystarczy ze kupisz sobie mocniejszy olejeek = będziesz mniej palić = więcej baterii. A jakbyś często paliła, to starczy lekko na jeden dzien i na noc, ewentualnie pod wieczór bys musiała go ladowax
  • Odpowiedz
  • 3
@Nescio_quid_factum_est Od siebie mogę polecić głównego konkurenta ijusta 3, czyli smoka stick prince. Mam go już 2 miesiąc i narazie nie zauważyłem żadnych minusów, bateria wytrzymuje mi średnio 1/2 dni (nigdy nie zszedłem poniżej 1 dnia). Na plus oczywiście duży wybór grzalek, polecam się zapoznać. :)
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: @Grothar: Ależ wy jesteście mądrzy i moralizatorscy... gdyby rzucenie palenia było takie łatwe to bym to zrobiła, chce e-papierosa bo w zasadzie lubię palić, to mnie uspokaja, możecie się zapierać ale e-papieros jest mniej szkodliwy i przyjemniejszy dla otoczenia niż zwykły więc chce go palić, co do "pakowania się z jednego syfu w inny" wydaję mi się, że bardziej destukcyjne dla naszego zdrowia jest wdychanie smogu, stres i śmieciowe
  • Odpowiedz
@Nescio_quid_factum_est:

Ależ wy jesteście mądrzy i moralizatorscy... gdyby rzucenie palenia było takie łatwe to bym to zrobiła


nie jest łatwe, dlatego mówię Ci, jak możesz to zrobić najłatwiej, o ile w ogóle jesteś gotowa i tak naprawdę chcesz to zrobić

co do "pakowania się z jednego syfu w inny" wydaję mi się, że bardziej destukcyjne dla naszego zdrowia jest wdychanie smogu, stres i śmieciowe jedzenie...


No to mamy jasność - nie
  • Odpowiedz
@csrv: Jest jeszcze jeden ważny czynnik, jestem kobietą i myślę wzrokowo, a ten v9 max strasznie mi się podoba () no nie wiem, zobaczę rano w sklepie, jeszcze się zastanowię :)
  • Odpowiedz