Wpis z mikrobloga

@Nescio_quid_factum_est: Cześć, ja posiadam patyka co się nazywa Aramax Power link. Grzałki kosztują około 15 zł. Pojemność zbiorniczka spora 5ml. Bateria trzyma długo (wystarcza na cały dzień intensywnego vapowania). W przyszłości możesz dokupić inny atomizer. Nie palę zwykłych fajek od miesiąca. Polecam i powodzenia!!
  • Odpowiedz
@Nescio_quid_factum_est: Typowe wykopki, palenie jest złe ale browar za browarem to poleci w weekend. A jak wesele to cyk wódeczka. Każdy żyje tak jak chce. Ty umrzesz na raka płuc, im się zdenaturyzują szare komórki i dostaną marskości wątroby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nescio_quid_factum_est w ijust3 przycisk też się #!$%@? na lewo i prawo, kupiłem znajomym 4 sztuki łącznie i dwa poszły na gwarancję z przyciskiem pon4-5 msc dość intensywnego używania. Nie polecam ogólnie, lepiej już wyłożyć te 200 na dobrego boxa, 100 na górę i mieć pewny sprzęt
  • Odpowiedz
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna
Dalej jestem przekonany że będzie palić od czasu do czasu zwykłego papierosa , jej mózg podświadomie szuka już wyjścia z braku możliwości puszczenia dymka więc kupuję e-fajke , sam zabierałem się za rzucenie każdym możliwym sposobem od ograniczenia do mniejszej ilości wypalanych papierosów po e fajki , mi pomógł tabex i dzisiaj jest 2tyd odkąd nie palę - nie mówię że rzuciłem bo niejednokrotnie ciągnie nie jakoś bardzo ale ciągnie .
  • Odpowiedz
@Toczke: @Dresiu: @WydajnaJednostkaIndywidualna: @Passer93: @labla: @lentylka: @kfeed: @xestylex: @riko1: O jejku, dzięki za pomoc, ale widzę, że rozpętała się dyskusja o tym jakie to palenie, a w szczególności e-palenie jest szkodliwe, zabrakło mi tylko argumentu w postaci wody w płucach xd ehhh, tak wielu nauczycieli, a tak mało budowniczych jak mawia klasyk, ciekawe czy walczą tak np. ze smogiem w swoim mieście... brak
  • Odpowiedz
@Nescio_quid_factum_est jeśli zamierzasz palić epa dłużej niż 3 miesiące to serio,zastanów się nad boxem, wyjdzie trochę drożej ale warto. Co do robienia liquidow to polecam premixy i shoty nikotynowe jak masz więcej hajsu albo bazy 100ml i aromaty jak mniej, druga opcja wychodzi jakoś 30zl za 100ml (pod warunkiem że będziesz palić jeden aromat przez całą bazę), robić samemu nie polecam raczej bo roznie wychodzi z jakością.
  • Odpowiedz
@riko1: Nie chce boxa, dla mnie wygodne jest ładowanie przez port usb, nie che mi się bawić w ładowarki zewnętrzne itp. zresztą nie potrzebuje tych wszystkich ustawień itp. :)
  • Odpowiedz
@Nescio_quid_factum_est boxa możesz bez problemu ładować przez USB, teoretycznie zmniejsza to żywotność akumulatorow ale przez rok ładowania vtc5 przez USB dzień w dzień nie zauważyłem żeby jakoś to odczuły. Co do ustawień to raczej mało kto używa większości z nich i bardziej chodzi o samą jakość sprzętu która w przypadku boxow jest generalnie lepsza, ale ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że bez opcji zmieniania mocy i dostosowania podawania jej na grzałkę w
  • Odpowiedz