Wpis z mikrobloga

@spidero: tylko tam jeszcze możesz kupić bez miejscówki, a w Pendolino musi być rezerwacja. Zdarza się, ze ludzie świadomie wsiadają do Pendolino bez biletu i godzą się dopłacić 130 ziko bo po prostu muszą jechać i tyle.
@gumpa_bobi: nie mozna, mozna ew. kupic bilet bez gwarancji miejsca jak juz sie skoncza (chyba ze o to ci chodzilo)


@spidero: w sumie w taki sposób kupiłem bilet w drugą stronę. Jak ja wtedy mam się odnaleźć w tym pociągu, szukać na losowo wolnego miejsca i je zwalniać, gdy ktoś przyjdzie z biletem z miejscówką? XD
@Vonsatch: no niestety tak to chyba wyglada, ja w ogole nie rozumiem tego IC, na danych liniach zawsze oblozenie 120% a i i tak nie dokladaja skladow :( jezdze co 2 tygodnie SZC-WAW i non stop tak samo
@spidero bo tylko w piątki jest dużo ludzi. Kupno wagonów, utrzymanie, przeglądy itp kosztują na tyle dużo że się wagon jeżdżący dzien czy dwa razy w tygodniu nigdy się nie zwroci. Wyobrazasz sobie zaklad produkcyjny kupujący maszynę za kilka milionow aby używać jej jeden dzien w tygodniu? Bo ja nie.