Wpis z mikrobloga

52 books challange 3/52 (to nie jest moja 3 przeczytana w tym roku książka, a 3 recenzja na blogu - żeby nie było :D) - Wybór padł na Najbogatszy Człowiek w Babilonie Oczywiście wśród plusujących (bez zielonek) będzie #rozdajo - w poniedziałek wylosuje jedną osobę, której wyślę książkę :)

Książka ta, to w zasadzie zbiór opowiadań o tym jak ważne jest oszczędzenie pieniędzy. Podczas czytania dowiemy się jak wiele trzeba odkładać z każdej pensji oraz tego, jak ważne jest zarządzanie pieniędzmi. Złoto trzyma się tylko rozważnego człowieka. Systematyczność to klucz do zbierania odpowiedniej sumy. Możemy to również nazwać cierpliwością. Wiele historii opowiada, że dojście do zebrania sporego majątku zabiera wiele lat życia. Nie jest to kilka czy kilkanaście lat. Jest to niemal całe życie.

czytaj całość TUTAJ

A więc Jak zgromadzić majątek?
#marnujeczas #ksiazki #czytajzwykopem #blog
Raziel92 - 52 books challange 3/52 (to nie jest moja 3 przeczytana w tym roku książka...

źródło: comment_CWk8IDJ0vfS9qN0pISO5DalcYzrTEZG2.jpg

Pobierz
  • 8
Motto mojego dziadka "kto oszczędza, ten ma" xD tak mi utkwilo w głowie, ale oszczędzanie nie należy do moich mocnych stron niestety :( ciekawa jestem, czy przeczytanie takiej książki zmieniloby coś w moim raczkujacym systemie oszczędzania