Wpis z mikrobloga

Ja, młoda studentka, mająca jeszcze troche chęci i empatii. Praktyki na oddziale geriatrii. Leży sobie starszy pan, kroplówka powoli się kończy. Tak, czuję to, to mój moment. Podchodzę, nawiązuję rozmowę z ów starszym panem, uśmiecham się. Nachylam się lekko, żeby odkręcić wężyk od wenflonu. Starszy pan patrząc mi w oczy pyta się mnie czy może mnie dotknąć. Lekko zdziwiona, pytam jak i dlaczego? Spodziewam się odpowiedzi, że chce aby potrzymać go ze rękę, okazać wsparcie...
Nie...
Starszy pan wyciągając rękę w stronę mojego biustu mówi "Chcę sprawdzić czy jesteś kobietą, chcę pomacać"
Ehhh..
#pielegniarstwo #pielegniarka #studbaza #logikaniebieskichpaskow #beka #truestory
  • 32
@pomegranate: Jeżeli liczysz, że wyjedziesz i tam "nie będą chcieli cię dotykać" - to się dramatycznie mylisz. Mieszkam od kilkunastu lat razem z partnerką za granicą. Ona ma zawodowo styczność z ludźmi i "propozycje" dużo bardziej hmmm... konkretnych spotkań/działań są dosyć częste. Nie ma 20-paru lat ani nie jest osobą sprawiającą wrażenie, że szuka przygód.